FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
12-04-10 15:08  [Zapowiedź] GPM - Pancernik TEGETTHOFF
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Witam !

Szukając nowości pancernych na stronie GPM natrafiłem na zapowiedź niemieckiego okrętu z I wojny światowej w dwóch skalach - 1/250 i 1/400

http://gpm.pl/index.php?akcja=podstrony&podstrona=11

Pzdr

 
12-04-10 16:01  Odp: [Zapowiedź] GPM - Pancernik TEGETTHOFF
kari   

... trochę nietypowe skale jak na GPM(?), bardziej pasowałyby do Wyd. JSC.
... uwagę zwraca także wariantowość wykonania 1 z 3 okrętów w 2 kolorach.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
12-04-10 16:08  Odp: [Zapowiedź] GPM - Pancernik TEGETTHOFF
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Ja mam nadzieję, że będą wydawane koloejne modele w takiej skali, w sensie jakaś seria, jak to czasem bywa w GPMie... ostatnio kusi mnie jakiś okręcik i z tego co widzę wybór coraz większy :)

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
12-04-10 18:48  Odp: [Zapowiedź] GPM - Pancernik TEGETTHOFF
Pranas 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 5

To nie niemcy (Tegetthoff, Viribus Unitis i Prinz Eugen), a Austro- Wegry.

 
12-04-10 18:55  Odp: [Zapowiedź] GPM - Pancernik TEGETTHOFF
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Bzdura Prinz Eugen to był niemiecki krążownik ciężki typu Admiral Hipper.Jedyny duży niemiecki okręt, który przetrwał wojnę.

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
12-04-10 18:58  Odp: [Zapowiedź] GPM - Pancernik TEGETTHOFF
bandi   

Nie maja szczęścia okręty Cesarstwa Austro -Węgier , jak nie wycięty laserem to w ,,niemieckiej,, skali, ucieszyłem sie jak ukazał sie Szent Istvan i klapa -nie wydany drukiem!!! Teraz Tegetthoff w dziwnej skali i to jeszcze 2 wersje i znów w kosmicznej cenie,
JA CHCE OBA W 1:200 Drukiem!!!!!(i pewnie nie tylko ja).

 
12-04-10 19:08  Odp: [Zapowiedź] GPM - Pancernik TEGETTHOFF
krystian 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 6
Galerie - 19
 

Konradoo- Prinz Eugen z czasów II wojny to całkowicie co innego;), swego czasu Haliński go zapowiadał..... i szkoda, że go nie ma......

--

U sąsiadów: Bismarck (AH)
Wspólna: LZ-129 Hindenburg 1:200

Post zmieniony (12-04-10 19:08)

 
12-04-10 19:54  Odp: [Zapowiedź] GPM - Pancernik TEGETTHOFF
Jac 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Mam "Świętego Stefana", wiec mnie to rybka, ale gdzie "Radetzky" ???
Koonradoo - w czasie I wś okręty o nazwie "Prinz Eugen" pływały w flotach: Austro-Węgierskiej, Niemieckiej i Włoskiej :-0

--
DUILIO

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat

"Życie jest zbyt poważne, żeby je brać na serio".
Ja ;-)

"King Crimson"....i cała reszta.

 
12-04-10 20:39  Odp: [Zapowiedź] GPM - Pancernik TEGETTHOFF
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

To bardzo przepraszam Pana Pramas'a jak możecie to dajcie jakieś linki o tych okretach.

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
12-04-10 20:51  Odp: [Zapowiedź] GPM - Pancernik TEGETTHOFF
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Przecież to są jedne a najbardziej znanych okrętów z tamtego okresu... No tak, ale druga wojna jak zwykle skutecznie przyćmiewa wszystko.
Szkoda, że nie ma "normalnego" wydania w 1/200, zwłaszcza, że szykuje sie kolejny wielki okręt liniowy z tamtego okresu właśnie w 1/200- pewien słynny angielski drednot z 1906 roku;)
Te nowości z GPM sobie odpuszcze, narazie mam co sklejać, a skoro tak skutecznie starają sie omijać oczekiwania przynajmniej polskich modelarzy, no to cóż...

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024