FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
27-03-10 12:26  [nowość: MODELIK 10/10] Polski parowóz TY23
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Kolejny piękny model parowozu w opracowaniu Jana Kołodzieja – „Kierownika”. Po kilku wąskotorówkach znowu coś dużego: polski ciężki parowóz towarowy z 1923 roku. Klejony blok A3 zawiera aż 28 arkuszy A3 z częściami do wycinania, 9 stron A3 z rysunkami montażowymi (w tym rzuty w kolorze), ponad 2 strony tekstu i 1 stronę z kolorowymi zdjęciami modelu wykonanego przez autora. Części które w oryginale są stalowe bez farby (np. powierzchnie kół stykające się z szynami) wydrukowane są farbą metaliczną. Cena detaliczna modelu wynosi 75,00 zł. Do modelu dostępny jest bardzo bogaty i kompletny zestaw elementów wycinanych laserowo w cenie detalicznej również 75,00 zł. (ponad 9 arkuszy A3 tektur 0,5; 1 i 2 mm), zawierający koła, ostoję, tabliczki (w tym zapasowe), korbowody i dziesiątki innych detali. Długość sklejonego modelu wynosi 800 mm.
Model od dziś będzie dostępny w sprzedaży wysyłkowej w naszym sklepie internetowym: www.modelik.pl , tam też można obejrzeć przykładowe arkusze, rysunki montażowe i zestaw akcesoriów wycinany laserowo.




--
JOL

 
27-03-10 13:05  Odp: [nowość: MODELIK 10/10] Polski parowóz TY23
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Jak zawsze parowozy Kierownika są obowiązującą pozycja dla każdego fana modelarstwa kolejowego.

Post zmieniony (31-10-11 16:03)

 
27-03-10 23:59  Odp: [nowość: MODELIK 10/10] Polski parowóz TY23
paakub 

 

Witam,

Bardzo sie ciesze, ze poprzez udostepnienie dokumentacji Ty23 przyczynilem sie do powstania juz dwoch wspanialych modeli tego parowozu oraz krzewienia polskiej mysli technicznej.
Mam cicha nadzieje, ze kolekcjoner, ktory posiada dokumentacje Pm36 udostepni ja do wykonania szczegolowego modelu tego polskiego "kultowego" parowozu.

KIEROWNIKU, gratulacje za opracowanie tego wspanialego modelu.

Piotr

 
29-03-10 10:25  Odp: [nowość: MODELIK 10/10] Polski parowóz TY23
bandi   

Myślę że osoba która posiada dokumentację Pm36 jednak nie udostępni tej dokumentacji- ponieważ osoba ta wiąże z tą dokumentacją ,,kokosowe zyski,, po wykonaniu modelu w H0.
ps. aż mnie skręca ze śmiechu na takie rozumowanie!!.
Kierowniku a kiedy Ty51 bedzie wydany ? bo ostatnio korciło mnie aby go zacząć ale wiem że jest zaprojektowany to sobie odpuściłem.



Post zmieniony (29-03-10 10:26)

 
29-03-10 10:47  Odp: [nowość: MODELIK 10/10] Polski parowóz TY23
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Niech zgadnę... osoba ta nie ma nic wspólnego z modelarstwem.


Andrzej K.

 
29-03-10 14:17  Odp: [nowość: MODELIK 10/10] Polski parowóz TY23
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Żeby się nie przeliczył z tymi zyskami. Ponoć ma tą dokumentację wujek, szwagra, dziadka siostry brata takiego jednego z innego forum modelarskiego a nie udostępni jej bo tylko On i wujek, szwagra, dziadka siostry brata umie czytać te papiery. Buhahaha, żenujące

Bandi jak się nudzisz to zrób Pt47 i Ol49 w 1:45 :) Kolejka chętnych będzie długa.

--




Post zmieniony (29-03-10 14:20)

 
29-03-10 18:06  Odp: [nowość: MODELIK 10/10] Polski parowóz TY23
bandi   

Robert B, o nim właśnie pisałem.
1:45 rozważam ale wzrok niestety słaby już, ale czekajcie, niedługo Adrian coś wam pokaże :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024