FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
27-03-10 12:24  [nowość: MODELIK 9/10] Czołg A12 „MATILDA II” Mk III
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Model brytyjskiego czołgu piechoty w opracowaniu Mariusza Kity.
Zeszyt A4 zawiera 14 arkuszy z częściami do wycinania, 7,5 strony rysunków montażowych, 1,5 strony tekstu. Wielobarwny kamuflaż z okresu walk w Afryce w styczniu 1941 r. Model nie jest zbyt skomplikowany ani trudny w budowie. Cena detaliczna 30,00 zł. Do modelu jest dostępny zestaw wręg wycinanych laserowo w cenie detalicznej 18,00 zł.
Model od dziś będzie dostępny w sprzedaży wysyłkowej w naszym sklepie internetowym: www.modelik.pl , tam też można obejrzeć przykładowe arkusze, rysunki montażowe i zestaw akcesoriów wycinany laserowo.



--
JOL

 
29-03-10 11:28  Odp: [nowość: MODELIK 9/10] Czołg A12 „MATILDA II” Mk III
struna 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 3

Kolejne spełnienie z dawnych lat. :-)

--
pozdro.


 
29-03-10 16:19  Odp: [nowość: MODELIK 9/10] Czołg A12 „MATILDA II” Mk III
Sprudin 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

True...true... :-) Można poprosić o fotki surówki? :-)

--
Hope is the first step on road to disappointment.

 
29-03-10 20:35  Odp: [nowość: MODELIK 9/10] Czołg A12 „MATILDA II” Mk III
bandi   

Sprudin i co ty tam zobaczysz na tej surówce, błędy może jakieś co ?,czy tylko popatrzeć chciałeś ?- skończyły się czasy surówek- teraz prezentuje się gotowe modele!!

 
30-03-10 08:48  Odp: [nowość: MODELIK 9/10] Czołg A12 „MATILDA II” Mk III
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

"skończyły się czasy surówek" - chyba się Tobie skończyły. To najzupełniej normalne, że przed wydaniem pieniędzy, klient chce zobaczyć jak będzie wyglądał model po sklejeniu. A dlatego surówka, bo z wydrukowanej wycinanki, przecież jeszcze nikt nie zdążył go zbudować, to chyba oczywiste. Istnienie surówki świadczy także o tym, że model został sprawdzony przed wydaniem (choć różnie z tym bywa).

Pozdrawiam
Mariusz

 
30-03-10 09:51  Odp: [nowość: MODELIK 9/10] Czołg A12 „MATILDA II” Mk III
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Surówka, prototyp jak by nie zwał to powinno coś takiego być tak jak np u innych wydawnictw i ja bym wolał do każdego nowego modelu widzieć surówkę :)

--

 
30-03-10 10:54  Odp: [nowość: MODELIK 9/10] Czołg A12 „MATILDA II” Mk III
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

A ja bym się chciał dowiedzieć z jakiej jednostki i w jakich kolorach jest ta Matylda?
Bo pokazane malowanie do żadnego znanego mi Caunter Scheme nie pasuje.... Oświeci mnie ktoś?

OK, to sam sobie odpowiem na część pytania.
Wg książki "Tanks of World War Two" Matilda II o numerze T6976 należała do 7 RTR i w styczniu 1941 r. brała udział w walkach o m. Bardia.

Pytanie o malowanie pozostaje otwarte.

PZDR. Mała Mi

--

It'll End In Tears

Post zmieniony (30-03-10 16:48)

 
06-04-10 15:57  Odp: [nowość: MODELIK 9/10] Czołg A12 „MATILDA II” Mk III
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Model jest - mam go już w łapkach - w barwach 7RTR z okresu walk w Afryce w styczniu 1941.

Pozdrawiam

 
06-04-10 22:03  Odp: [nowość: MODELIK 9/10] Czołg A12 „MATILDA II” Mk III
Sprudin 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

el_paw, mógłbyś wrzucić zdjęcia kilku arkuszy i rysunków? :-)

--
Hope is the first step on road to disappointment.

 
07-04-10 14:14  Odp: [nowość: MODELIK 9/10] Czołg A12 „MATILDA II” Mk III
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Model był sklejony przez autora, ale to typowa surówka robocza wydrukowana z "plujki" i sklejona dla kontroli i wyłapania ewentualnych niedokładności do skorygowania w wycinance przed wydaniem. Taki model nie wygląda zbyt zachecająco i nie dawałem tych zdjęć aby nie były antyreklamą, ale proszę.




--
JOL

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024