FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
26-09-10 19:02  Odp: [Galeria]RN destroyers cz.5-HMS "Vega"
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Kolejny udany projekt, gratulacje ! :)

Konsekwentnie powiększasz swoją flotę niszczycieli, może pokażesz je kiedyś razem ?

pozdrawiam,
randar

--

 
26-09-10 19:32  Odp: [Galeria]RN destroyers cz.5-HMS "Vega"
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Witam,
„Trochę detalu” – to było naprawdę dobre:). Te trochę detalu w Twoim wykonaniu to często temat na osobny modelik wyposażenia okrętowego.
Adrian, wielkie dzięki za Twoje projekty. Powiem krótko - są modele, które przechodzą przez ręce, a później się tego nawet dobrze nie pamięta. Twoje modele to przygoda. A ten niszczycielek – prima sorcik.
Jeśli dobrze pamiętam, kiedyś mówiłeś, że na krążowniki i inne większe jednostki jesteś jeszcze za słaby, czy coś w tym stylu. Pomijając chyba jednak nieuzasadnioną skromność, czy jest szansa, że jednak podejmiesz się takiego tematu? M-15 to świetny wyjątek od niszczycieli, ale pytając wprost - czy planujesz kiedyś opracowanie modelu krążownika typu County? Przepraszam za to gdybanie, może nagabywanie, nie chcę też wywołać koncertu życzeń. Ale pomyślałem sobie, że jeśli nie teraz można zapytać, to kiedy?:)
"Vega" bardzo cieszy - tym większe ukłony, że zapewne przy potomku, który niedawno przyszedł na świat (GRATULACJE!!!) na pewno trudniej znaleźć czas na projekty. Fajnie, że warsztat dalej działa:)

Pozdrawiam
Mariaszek

 
26-09-10 20:18  Odp: [Galeria]RN destroyers cz.5-HMS "Vega"
Thunder909 

 

Oj ladniutki ten niszczyciel. Jak zwykle super robota. Bedzie on w druku tez taki pobrudzony ?

 
26-09-10 20:25  Odp: [Galeria]RN destroyers cz.5-HMS "Vega"
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Pisałem już na innym forum; czy nie czas na trzykominowy krążownik RN :-) Widzę że nie jestem sam :-)

 
26-09-10 20:42  Odp: [Galeria]RN destroyers cz.5-HMS "Vega"
Teledzin   

Mistrzu! Kiedy i gdzie wydasz to cacko? Co z tribalem i Sydneyem?

 
26-09-10 22:22  Odp: [Galeria]RN destroyers cz.5-HMS "Vega"
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Wciągam go na liste "must have"!!

--

 
26-09-10 22:25  Odp: [Galeria]RN destroyers cz.5-HMS "Vega"
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Dzieki za opinie.Model maly ale potrafi byc podstepny.Wiem ze jest cisnienie zeby wydac model w tym roku kalendarzowym w WAK zeby uniknac wyzszej ceny ale nie mam wplywu na termin szczegolnie ze nie jest pierwszy w kolejce do Wydania u Homika.Co do planow na przyszlosc to chyba nikt nie ma watpliwosci ze jesli biore sie za krazowniki brytyjskie to County class bedzie na pewno.Obecnie wychodzi ze chyba bedzie czwarty po Haidzie.....ale spokojnie bo wczesniej zamierzam popelnic pancernik....Niestey nie wszystkie moje modele doczekaly "czasow wspolczesnych" i calosci nie da sie pokazac...

--
Royal Navy first !!!

 
27-09-10 07:52  Odp: [Galeria]RN destroyers cz.5-HMS "Vega"
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Dzięki za odpowiedź i uchylenie rąbka tajemnicy.
Dalej nie wypytuję, jeno stwierdzę przebiegle, że w takim razie czas nabywać umiejętności na niszczycielach, zanim pojawi się „Warspite”:)

Pozdrawiam
Mariaszek

 
27-09-10 23:47  Odp: [Galeria]RN destroyers cz.5-HMS "Vega"
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Adrian, tak szybko ukończony kolejny model - brawo!!! Swietnie się prezentuje. Nie można go nazwać "rasowym destroyerem", nawet trudno powiedzieć, że miał ładną sylwetkę, a jednak jest nietuzinkowy i bardzo interesujący. Czekam z niecierpliwością na jego wydanie i na kolejne Twoje dzieła.

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 
28-09-10 09:30  Odp: [Galeria]RN destroyers cz.5-HMS "Vega"
El Diablo 

 

Vega - super sprawa!
Widziałem gdzieś w necie zdjęcia modelu Vaterhen (czy jakoś tak) i się zapaliłem do V-ek.
Hm... plany też ciekawe, Sydney, County, Tribal. To jeszcze zapytam z ciekawości: planujesz może w przyszłości opracować któryś z LK typu E (Emerald, Enterprise)?
Coś mi się widzi, że jak Ty tego nie zrobisz, to już pewnie nikt.
Sorki za offtop.
pzdr

--
Pozdrawiam - El Diablo
----------------------------------
Militaria - Modele...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024