FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
23-02-10 14:52  Odp: [Relacja/Galeria] Hikotei Bokan AKITSUSHIMA
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Na kotwicowisku IJN wielka gala banderowa. Nowa jednostka wchodzi do służby.
Gratuluję ukończenia tego pięknego okrętu. Twoje wykonanie tej jednostki zasługuje na podziw i pochwały. BRAWO!

--

Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

Post zmieniony (23-02-10 14:53)

 
24-02-10 09:45  Odp: [Relacja/Galeria] Hikotei Bokan AKITSUSHIMA
Pirania 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Dziękuję wszystkim za gratulacje :-). Nie wierzcie jednak zdjęcią, dla mnie model na nich wygląda lepiej niż w rzeczywistości. Niestety kiepski ze mnie fotograf i nie umiem uzyskać lepszych zdjęć na których widoczne były by moje braki w warsztacie. Szczególnie denerwuje mnie zabrudzenie na poszyciu burt pod kominem (widoczne na czwartym zdjęciu) - efekt zbytniego głaskania poszycia i eksperymentów z doborem najlepszego kleju do przyklejania poszycia dna do podposzycia.

Szczególne podziękowania dla Highlandera - to Twoja galeria sprawiła, że zapragnełem mieć coś podobnego na półce, a jakość Twojego wykonania była dla mnie wzorem do naśladowania. Z założenia moja AKITSUSHIMA miała być plagiatem Twojej - jedyną zmianom miała być Emily - ta z Fanatyka Kartonu zdecydowanie bardziej mi się podobała.

Cyryl, TomS - coś tam już nawet mam na macie ale na razie nie ma co pokazywać. Zdjęcia okładki oraz wrąg nie są zbyt pasjonujące więc rozpocznę relację za jakiś czas.

MAREK niestety na WLKP nie wezmę okrętu. Muszę jeszcze dorobić deskę na której będzie stał model.

Pozdrawiam Pirania.

 
24-02-10 10:21  Odp: [Relacja/Galeria] Hikotei Bokan AKITSUSHIMA
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Piękny model!
Jak tak sobie oglądam, to jakem samolociarz ( i czasami pojazdowiec) aż chciałoby się coś takiego skleić...
Ale to nie takie proste...
Podziwiam i gratuluję!

--

Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.



Post zmieniony (24-02-10 11:42)

 
24-02-10 10:52  Odp: [Relacja/Galeria] Hikotei Bokan AKITSUSHIMA
Cyfex   

Pirania lehcyfer się ucieszy że nie ominie go prezentacja modelu. na razie się byczy na wczasach zwanych sanatorium. Mimo zabrania modeli jakoś klejenie mu nie wychodzi...

 
24-02-10 11:02  Odp: [Relacja/Galeria] Hikotei Bokan AKITSUSHIMA
Pirania 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Cyfex mam nadzieję, że ma tam "lepsze" zajęcia niż klejenie dinozaurów :-). "Jesteśmy na wczasach, w tych mazurskich lasach ..... "

 
24-02-10 13:28  Odp: [Relacja/Galeria] Hikotei Bokan AKITSUSHIMA
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Jest co pooglądać. Całe mnóstwo smaczków. Łańcuch z przetyczkami, dzwon, wiosła, detale, drutologia, szklenie reflektorów...

Świetne wykonanie. Gratuluję.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
25-02-10 12:51  Odp: [Relacja/Galeria] Hikotei Bokan AKITSUSHIMA
szyszkownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Grupa: WLKP

Pięknie wykonany model, bardzo czysto! Cieszy oko, chciałem zapytać o wykonany reling, ale już na sąsiednim forum padło pytanie i odpowiedz.
Luty Ci podarujemy, ale w marcu obowiązkowo chcemy go zobaczyć na WLKP;)

--
ku chwale kartonu!!! ;)

 
25-02-10 22:10  Odp: [Relacja/Galeria] Hikotei Bokan AKITSUSHIMA
Tuco 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Rabaul 16.05.1942

Do: Kap. Sanji Iwabuchi

Brawo kapitanie, dzięki Waszej pracy Cesarska Flota otrzymała jakże nowoczesną i przydatną jednostkę. Jej budowa i wykończenie stoi na niezwykle wysokim poziomie. Wasz wysiłek i zaangażowanie w budowę Akisushimy nie pozostaną zapomniane.

Adm. Sakopij Tucoichi, szef sztabu 11 Floty Powietrznej

--
Pozdrawiam!
Tuco

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024