FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
19-02-10 16:14  [Relacja] HMS Victory wyd Shipyard 1:96
Mate'o 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam. Na początku może się przedstawie, mam na imię Mateusz , lat 21, student 2 roku ekonomii, pochodzę z okolic Piły (województwo wielkopolskie). Zainteresowanie to głównie muzyka (HC, punk) oraz modelarstwo. Modele kleje od paru ładnych lat jednakże nie wiele się zachowało z mojej kolekcji, jedne modele były bardziej udane inne mniej. Na forum jestem zarejestrowany od dłuższego czasu, głównie podziwiałem wasze dokonania w dziedzinie kształtowania kartonu.

Takim o to trochę przydługim wstępem chciałbym was zaprosić do oglądania mojej relacji z budowy HMS Victory z wydawnictwa shipyard. Wycinanka to ostatnie wydanie o numerze 31. Do modelu dokupiłem dodatki z GPM-u w postaci toczonych z drewna masztów oraz miedzianych dział. Kadłub zostanie poszyty fornirem brzozowym, a następnie pomalowany. Kadłub poniżej lini wodnej zostanie wycinankowy lecz delikatnie zmodyfikowany. Pokład zostaje seryjny reszta detali będzie malowana na odpowiednie kolory.

Skoro to początek relacji wypadałoby pokazać co już zrobiłem oto zdjęcia:


Zdjęcia słabej Jakości ale brak dobrego sprzętu...
Linka którą widać na zdjęciach przytrzymuje szkielet lustra rufy a to dlatego że został on sklejony osobno i dopiero gotowy dokleiłem do reszty szkieletu.
Pozdrawiam Mate'o

--

 
19-02-10 16:43  Odp: [Relacja] HMS Victory wyd Shipyard 1:96
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Powodzenia w budowie. Będzie Ci potrzebne bo model jest piękny ale bardzo pracochłonny.

--
Pozdrawiam!

 
19-02-10 16:49  Odp: [Relacja] HMS Victory wyd Shipyard 1:96
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Witaj. Ten okręt jest dla mnie niesamowity. Sklejałem go dwukrotnie z MM wiele lat temu i teraz powoli dążę do sklejenia tego modelu, który Ty zaczynasz. Siadam w pierwszym rzędzie i proszę o dużo zdjęć z budowy. Podaj, które wydanie wycinanki kleisz.
Powodzenia.

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
19-02-10 18:47  Odp: [Relacja] HMS Victory wyd Shipyard 1:96
madteam19 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Pol przeoczyłeś chyba heh=)
"Wycinanka to ostatnie wydanie o numerze 31"

--
moja stronka http://www.madteam-modelarstwo.cba.pl zapraszam
pozdrawiam
Patryk vel madteam

 
19-02-10 20:20  Odp: [Relacja] HMS Victory wyd Shipyard 1:96
Piotrek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

A tak się spytam a sklejałeś już jakiś żaglowiec? No i oczywiście życzę WYTRWAŁOŚCI w budowie, bo będzie Tobie bardzo potrzebna

 
21-02-10 00:32  Odp: [Relacja] HMS Victory wyd Shipyard 1:96
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Relacje z budowy Victory są na forum 4 - w tym dwie Szkutnika, wszystkie na mocno początkowym etapie rozgrzebania i utknięte dość dawno.
Nie to, żebym zniechęcał ;-)
Zagrzewam do boju i życzę czaaaaaasu i cieeerpliwości.

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
22-02-10 17:38  Odp: [Relacja] HMS Victory wyd Shipyard 1:96
Mate'o 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Piotrek w swojej karierze skleiłem jeden żaglowiec był to HMS Bounty z MM jednak nie przetrwał on spotkania z pupilem mojej mamy:(. Teraz jestem troszkę mądrzejszy więc napewno zaopatrze się w odpowiednią gablote. Jasiek, Tomex dziękuje za wsparcie czasu będzie dużo bo nigdzie mi sie nie śpieszy a wytrwałość zobaczymy jak to będzie postaram się nie zawieść was:). Pol zdjęć będe się starał wstawiać jak najwięcej w weekend zdołałem podkleić i złożyć do kupy pokład główny ponieważ wydaje mi się że łatwiej będzie mi go później wkleić. Zdjęcia będą przy dobrych wiatrach pod koniec tygodnia.
Pozdrawiam Mate'o

 
22-02-10 19:55  Odp: [Relacja] HMS Victory wyd Shipyard 1:96
Highlander 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 2

Witam.

Dla zachęty Victory w trakcie budowy sklejany przez kobietę na słowackim forum. Piękny!!!

Pozdrawiam.

 
03-10-10 12:37  Odp: [Relacja] HMS Victory wyd Shipyard 1:96
Adam   

Czy ktoś wie i moźe podpowiedzieć czym oklejony jest kadłub oraz pokłady okrętu sklejanego przez tą babkę na forum słowackim? Wygląda przepięknie, lecz nie mam pojęcia jak to jest zrobione

--
Moją pasją są kartonowe modele żaglowców

 
03-10-10 17:11  Odp: [Relacja] HMS Victory wyd Shipyard 1:96
Kharn 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Ja również siadam na widowni. Jeszcze nie dojrzałem do budowy Victory więc gorąco kibicuję:)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024