FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
04-03-10 17:02  Odp: [R] fregata La Belle Poule wyd SHIPYARD 1:96
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Na warsztacie rufa. Oto efekty pracy:



Teraz czas na ster i okolice. Pozdrawiam

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
04-03-10 17:07  Odp: [R] fregata La Belle Poule wyd SHIPYARD 1:96
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Twoje zdobienia rufy wyglądają bardzo atrakcyjnie. Możesz napisać w jaki sposób je robiłeś.

--
Pozdrawiam!

 
04-03-10 17:15  Odp: [R] fregata La Belle Poule wyd SHIPYARD 1:96
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Jasiek dzięki a technika jest dosyć prosta - igiełką nakładam na wycinankę wikol aby rzeźby były plastyczne, na podeschniętym kleju detale rysowałem również igłą.po wyschnięciu pomalowałem złotym humbrolem. Wycięte ostrym nożykiem bardzo dokładnie po obrysie.. Następnie ozdoby przykleiłem na swoje miejsce dopasowując kształty i wzory. Po wyschnięciu całe rzeźby pomalowałem rozwodnionym czarnym. Po wyschnięciu czarnego na wystające elementy cienką igiełką naniosłem jeszcze raz złoty. Efekt jak widać. Figurka chłopca jest niemalowana i nie wiem czy dać jej kolor czy tak zostawić. Trzyma złotą szarfę ale sam jest taki blady jakiś.
Pozdrawiam.

--

pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

Post zmieniony (04-03-10 17:17)

 
04-03-10 17:22  Odp: [R] fregata La Belle Poule wyd SHIPYARD 1:96
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Bardzo fajnie to wygląda. Ja w Santa Leocadii przykleiłem rzeźby na rufie w 2D bo bałem się że nie dam rady przerobić ich na bardziej przestrzenne ale patrząc na Twoje zdobienia zmotywowałem się żeby to zmienić :)

--
Pozdrawiam!

 
05-03-10 08:35  Odp: [R] fregata La Belle Poule wyd SHIPYARD 1:96
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Trochę przysiadłem i powstał ster.



Rufa praktycznie gotowa. Pozostał do zrobienia jedynie łańcuch zabezpieczający ster.
Pozdrawiam.

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
05-03-10 09:06  Odp: [R] fregata La Belle Poule wyd SHIPYARD 1:96
madteam19 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

witaj pol, pięknie wychodzi Ci ta francuska fregata, tempo niczym Janek w swych relacjach
Nie wiem czy widziałeś tą relację, może pomoże Ci w czymś...
http://koga.net.pl/component/option,com_joomlaboard/Itemid,293/func,view/id,28558/catid,7/limit,6/limitstart,0/

--
moja stronka http://www.madteam-modelarstwo.cba.pl zapraszam
pozdrawiam
Patryk vel madteam

 
05-03-10 09:11  Odp: [R] fregata La Belle Poule wyd SHIPYARD 1:96
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

modteam19 dzięki za miłe słowo a relację znam, ale Koga ostatni się rozjechała i ciężko się tam zagląda.
Pozdrawiam

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
05-03-10 09:23  Odp: [R] fregata La Belle Poule wyd SHIPYARD 1:96
ANDR7EJ 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 11


 - 2

Dobra robota pol. Kiedyś budowałem ten model, więc milutko jest mi zerknąć na te znane kształciki :-)
Powodzenia w dalszej budowie.

--

 
05-03-10 10:01  Odp: [R] fregata La Belle Poule wyd SHIPYARD 1:96
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Andrzej Twoja relacja jest przewodnikiem po moim budowaniu.
Pozdrawiam.

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
10-03-10 09:22  Odp: [R] fregata La Belle Poule wyd SHIPYARD 1:96
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 38
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7


 - 3

Miło patrzeć - moja La Belle Poule jeszcze po leżakuje w 2D choć maszty i reje kupione to brak miejsca na kolejny "mebel"
Pozdrawiam.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024