FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
19-01-10 11:17  Odp: Relacja - IJN TAKAO 1:100
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

... jeszcze odsłonięta owiewka kabiny w samolocie, na siedzeniu niech leży napoczęta paczka sucharków, z japońską nazwą.

I zdjęta osłona silnika w celu przeglądu - jakieś nakrętki, rurki paliwowe i klucze walające się na podłodze.

ehhh... wodze fantazji

w 1:100 już będzie to widać :-)

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
19-01-10 11:23  Odp: Relacja - IJN TAKAO 1:100
Huberto   

i szklaneczka sake - do połowy nie dopita :-)

--
karton to dopiero początek - dalej obrany kurs na C2 - 100% realności modelu :-)
W stoczni HMS Hood 1:200 od podstaw

 
19-01-10 18:08  Odp: Relacja - IJN TAKAO 1:100
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

8-O
Dwie strony "pierdzielenia" oraz 1200 odsłon i nawet nie ma ani jednego zdjęcia, chociaż podklejonych wręg...
Co to ma być???
Są tu jacyś moderatorzy czy teraz wystarczy "klepnąć" skalę 1/100 i wszyscy leżą na pierwszej grzędzie?

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
19-01-10 18:33  Odp: Relacja - IJN TAKAO 1:100
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Moderatorzy są i patrzą;-)

Modelman, na forach modelarskich przyjęła się zasada, że relacje zaczynamy wtedy, gdy mamy już coś do pokazania. Twój wątek na razie jest co najwyżej zapowiedzią relacji, a takie zapowiedzi generalnie nie są mile widziane. Nie lepiej było wstrzymać się z zakładaniem relacji, a pytania odnośnie konstrukcji samego Takao zadać w dziale OKRĘTY? Chciałbym wiedzieć, czy najbliższym czasie można się spodziewać jakiś zdjęć klejonego przez Ciebie modelu.

--
pozdrawiam
Piotr


 
19-01-10 18:36  Odp: Relacja - IJN TAKAO 1:100
WolfPack   

kolega Leszek 'BeBe' T ma racje! Ja również myślalem ze bedą gotowe przynajmniej wręgi...a tu nic. Zamiast tytułu [Relacja] powinien być tytuł "[koncepcja]", bo kolega modelman jest na etapie kompletowania dokumentcji....No cóż, pewnie nie każdy może mieć znajomego moderatora....W tym miejscu przypomniał mi sie wątek Piterskiego, "Podwójne standardy na forum", .....

Pozdrawiam

--

 
19-01-10 19:09  Odp: Relacja - IJN TAKAO 1:100
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Wolfpack, możesz jasno powiedzieć o co Ci chodzi ?
Piotr D już rano chciał wpisać uwagę o zamieszczeniu zdjęć , poprosiłem go o powstrzymanie się przez 24 godziny, bo miałem nadzieję że Modelman cos w końcu pokaże.
Nie mam pojęcia, kto się kryje za tym nickiem, myślę że i pozostali moderatorzy też go nie znają, więc przestań wypisywać jakieś bzdury o znajomościach , podwójnych standardach.
Jak masz zamiar kontynuować tego typu wpisy, to zapraszam do Karton Kafe, albo do klejenia modeli , a nie wywoływania kolejnych , niepotrzebnych dyskusji.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
19-01-10 19:36  Odp: Relacja - IJN TAKAO 1:100
Modelman   



Post zmieniony (19-10-16 13:54)

 
19-01-10 20:42  Odp: Relacja - IJN TAKAO 1:100
Modelman   



Post zmieniony (17-08-15 13:04)

 
15-03-10 16:09  Odp: [Relacja] IJN TAKAO 1:100
Modelman   



Post zmieniony (17-08-15 13:05)

 
15-03-10 20:28  Odp: [Relacja] IJN TAKAO 1:100
Modelman   



Post zmieniony (17-08-15 13:05)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024