FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
22-02-10 19:09  Odp: [Relacja] Lekki czołg pływający T-37A
bronek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Witam w ostatniej już odsłonie

Model sklejało się super, wszystkie elementy pasują w miarę do siebie i udaje się skleić z nich bardzo sympatyczną konserwę - mój debiut jeśli chodzi o czołg
Próbowałem uplastycznić trochę model na tyle ile moje umiejętności mi pozwoliły i cierpliwość oczywiście.
Dorobiłem nity, nakrętki, światła i łom. Przerobione zostały wózki jezdne i oczywiście wykonałem gąsienice z pojedynczych ogniwek nad którymi spędziłem bardzo dużo czasu


A teraz do rzeczy i poniżej przedstawiam fotki:








Dziękuję za wszystkie komentarze i zapraszam do kolejnej relacji

--




dopisek moderatora
Maksymalny dopuszczalny rozmiar zdjęcia w pełnym rozmiarze to 800x600
Piotr

Pozdrawiam
Bronek

Post zmieniony (07-03-10 10:01)

 
22-02-10 19:50  Odp: [Relacja/Galeria] Lekki czołg pływający T-37A
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Słowa największego uznania. Podoba mi się to maleństwa nader. Kawał świetnego sklejania pokazałeś przy tym modelu. Oby było nam dane zobaczyć więcej :-)

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
22-02-10 20:42  Odp: [Relacja/Galeria] Lekki czołg pływający T-37A
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Wygląda jak autentyk. Fajny model, fajne wykonanie i fajna relacja.
Czekamy na następne :)

--
Pozdrawiam!

 
25-02-10 13:49  Odp: [Relacja/Galeria] Lekki czołg pływający T-37A
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Dobra robota Bronek, model wygląda świetnie:-) Gratulacje:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
02-03-10 22:03  Odp: [Relacja/Galeria] Lekki czołg pływający T-37A
bronek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Dzięki za miłe komentarze i super że Wam się podoba moja praca :)

StuG - teraz Twoja kolej na galerie :P

--
Pozdrawiam
Bronek

 
03-03-10 08:08  Odp: [Relacja/Galeria] Lekki czołg pływający T-37A
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Do galerii jeszcze daleka droga:-)
Trochę mi sie ślimaczą gąsienice:P Aczkolwiek wszystkie ogniwa ( a nawet więcej) mają juz żeberka... mam nadzieję znbowu ruszyc z kopyta niebawem:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
03-03-10 09:24  Odp: [Relacja/Galeria] Lekki czołg pływający T-37A
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Oglądałem co jakiś czas Twoje zmagania z papierem i muszę powiedzieć, że bardzo fajny model zrobiłeś. Gratulacje!

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 
03-03-10 12:59  Odp: [Relacja/Galeria] Lekki czołg pływający T-37A
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Gratuluję świetnego efektu.
Pozdrawiam.

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
03-03-10 16:38  Odp: [Relacja/Galeria] Lekki czołg pływający T-37A
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Pokrak może i mały, ale naprawdę kapitalnie wykonany. NA co zwróciłem uwagę? końcówki osi ogniw. Miodzio.

Gratuluję pięknego modelu.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
07-11-10 18:49  Odp: [Relacja/Galeria] Lekki czołg pływający T-37A
bronek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Witam forumowiczów,

Do modelu została dorobiona przeze mnie dioramka - nie wyszła idealnie bo to debiut, kolejna może wyjdzie lepiej.
Zdjęć za wiele nie zrobiłem w trakcie jej budowy ale może krótkim opisem nadrobię :
Do budowy dioramy wykorzystałem ramkę na zdjęcia, na szybie ramki został nałożony klej Atlas do klejenia płytek. Następnie ukształtowałem teren robiąc ślady gąsienic.
Po wyschnięciu pomalowałem wszystko czarna farbką akrylową, potem było malowanie farbką brązową, przyklejenie imitacji trawy (koperek suszony), przyklejenie różnych listków (majeranek suszony).
Na koniec wszystko zostało przykurzone suchymi pastelami - różnymi odcieniami brązu, które maja imitować piasek. Dorobiłem też mała tabliczkę na której jest nazwa modelu.
A niżej kilka zdjęć:




Na koniec na tak wykonanej dioramce został postawiony czołg i odpowiednio przykurzony tymi samymi odcieniami co podłoże:








Model wraz z dioramą odwiedził pierwszy swój konkurs, który odbył się dzisiaj w Krakowie (6-7 Listopad 2010 Muzeum Lotnictwa) i został wyróżniony przez sędziów :)

--
Pozdrawiam
Bronek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024