FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
30-12-09 11:51  Odp: [Galeria\R] DODGE WC 54 z WAKu
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

witam wszystkich sklejaczy

przyszedł czas na podsumowanie relacji i budowy modelu
model dla mnie był dosyć trudny, jest trochę niedokładności i pomyłek w opracowaniu, mało czytelne są rysunki montażowe i jak dla mnie jest ich zdecydowanie za mało, momentami już prawie lądował w koszu, ale dotrwałem do końca , efekt ze względu na liczne błędy i niedoskonałości warsztatu może nie jest powalający ale ...... następnym razem będzie lepiej

dziękuję wszystkim za kibicowanie i w nagrodę ..........................
zapraszam do galerii końcowej





pozdrawiam i do rychłego zobaczenia w nowej relacji

--

pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

Post zmieniony (01-01-10 12:07)

 
30-12-09 12:49  Odp: [R\G] DODGE WC 54 z WAKu
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Nie przesadzaj. Model nie należał do łatwych więc potknięcia mogły zdarzyć się każdemu. Wkład pracy w model jest duży; wnętrze sanitarki, podniesiona maska silnika i sam silnik pokazują jak bardzo się napracowałeś.
Gratuluję ukończenia i chętnie pokibicuję przy następnym projekcie!

--
Pozdrawiam!

 
30-12-09 15:38  Odp: [R\G] DODGE WC 54 z WAKu
Carus   

Gratuluję - mój też prawie wylądował w koszu, ale teraz czuję się zmobilizowany... i to mocno.

--

pozdrawiam
Carus...

 
05-01-10 18:09  Odp: [Galeria/R] DODGE WC 54 z WAKu
Carus   

pol - powiedz mi proszę jak zamocowałeś kabinę na ramie, czy trzyma się tylko na mocowaniu z budą i osłonie chłodnicy ? to by raczej nie miało sensu... nie przeszkadzała Ci osłona wału? ta wygieta w łuk wklejona w środek ramy? I ostanie pytanie - drzwi zrobiłeś na zawiasach czy wkleiłeś na paskach tak jak jest w instrukcji? bo jeżeli na paskach to chyba raczej się nie zamykają - mam rację ?

--

pozdrawiam
Carus...

 
05-01-10 22:24  Odp: [Galeria/R] DODGE WC 54 z WAKu
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Carus - drzwi są na paskach i się nie zamykają, popełniłem błąd montując kabinę, trzeba ją montować wykorzystując drzwi jako szablon bo inaczej kabiny nie spasujesz
kabina trzyma się na przednich słupkach, które nie wiadomo jak przykleić bo ani znaczków ani dokładnej instrukcji, dopasuj wycięte drzwi i dopiero przyklejaj, wał mi nie przeszkadzał, ale w masce niewiele pasuje, wszystko kleiłem na czuja, maska trzyma się na podszybiu i chłodnicy połączonych nadkolami które wzmocnione są błotnikami i tyle, u mnie maska wyszła za długa ok 2 mm więc ją dopasuj zanim zamontujesz
miłej zabawy

--

pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

Post zmieniony (05-01-10 22:29)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024