FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
28-12-09 22:11  Odp: [z] WAK 12/09 - Francuski niszczyciel JAGUAR
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Niestety w kilku miejscach numery części z białych pól wylazły na pokład. Ale to nie umniejsza, że model świetny.

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
29-12-09 13:24  Odp: [z] WAK 12/09 - Francuski niszczyciel JAGUAR
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

W moim egzemplarzu nie zauważyłem żadnych błędów w druku. Kupowałem w łódzkim EMPIKu na Piotrkowskiej. Zostały jeszcze dwie sztuki jeśli ktoś jest zainteresowany.

--
Pozdrawiam!

 
29-12-09 13:43  Odp: [z] WAK 12/09 - Francuski niszczyciel JAGUAR
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Jasiek, zwróć uwagę na część nr 2 - w okolicy miejsca przyklejenia trzeciego komina powinny być przyklejone elementy 49a, g, h, a przy krawędzi pokładu elementy 168a. Tam oznakowania elementów są trochę za duże w stosunku do białych pól. Chyba, że tylko część nakładu ma takie "błędy";)

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
29-12-09 13:58  Odp: [z] WAK 12/09 - Francuski niszczyciel JAGUAR
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Rzeczywiście, masz racje. Chyba na starość wzrok mi się psuje :)
Ale po przyklejeniu części do pokładu będzie to raczej nie widoczne.



--
Pozdrawiam!

 
29-12-09 14:03  Odp: [z] WAK 12/09 - Francuski niszczyciel JAGUAR
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Tak, to nie jest tragedia:)

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
29-12-09 15:15  Odp: [z] WAK 12/09 - Francuski niszczyciel JAGUAR
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

W plikach przekazanych przeze mnie wszystko jest OK.Bledy drukarskie i edycyjne sprawily ze sa takie male chochlikowe bledziki.Wydawca przearanzowal rowniez ustawienia czesci...no i czcionki wszedzie tam gdzie nie byly zamienione na krzywe zostaly "podmienione" przez drukarnie na szersza i stad te wyjscia poza biale pola.Na szczescie bedzie to prawie niewidoczne po przyklejeniu kominow.
Co do jakosci rzutu bocznego faktem jest ze wyszlo troche blado...u mnie na plujce wyszlo lepiej.Ale moge zapewnic ze w nastepnych modelach jakosc bedzie o niebo lepsza.Jestem bo probnych wydrukach domowych do monitora M15 i jest "zyleta".
Wszystkie uwagi biore pod uwage wiec dzieki za krytyke.

--
Royal Navy first !!!

 
29-12-09 15:32  Odp: [z] WAK 12/09 - Francuski niszczyciel JAGUAR
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

A co to za krytyka. Model i tak jest świetny. Bardzo podoba mi się instrukcja 3D która bardzo dokładnie pokazuje wszystkie elementy modelu łącznie z relingami i olinowaniem.
Według mnie opracowanie na najwyższym poziomie a drobne błędy zawsze się zdarzają.

--
Pozdrawiam!

 
30-12-09 17:44  Odp: [z] WAK 12/09 - Francuski niszczyciel JAGUAR
Barbarossa 

 

Model super, dla mnie obowiązkowy jak każdy okręt Adriana, ale bardziej podobały mi się niebieskie bulaje i oszklenie mostka w poprzednich projektach. Tu trzeba będzie "dziurawić", bo szaro-czarne są nie do przyjęcia.
Pozdrawiam życząc dużo czasu i owocnej pracy w nowym roku!

--
per aspera ad astra...

 
12-01-10 18:33  Odp: [z] WAK 12/09 - Francuski niszczyciel JAGUAR
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

A czy szanowne wydawnictwo planuje wypuszczenie blach fototrawionych (względnie w najgorszym wypadku ciętych laserem) do modelu. Bo tam i na 2-3 blaszki jest części.

Pytam, bo jak nie, to sam zrobię... :)

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
12-01-10 20:01  Odp: [z] WAK 12/09 - Francuski niszczyciel JAGUAR
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Za takie części jak 6fp 6fl 6g, bardzo lubię projekty Adriana. To co ma konkretny kształt to ma konkretny kształt, a nie jest np płaskie, co nietstety bardzo często spotyka sięw projektach okrętów. To kolejna obowiązkowa pozycja jak dla mnie. Dopiero bawię się zkadłubem Kersainta, a tu już następne cudo, kto wie może i jeszcze ładniejsze nawet. Czuję się rozpieszczony :)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024