FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 
04-12-09 17:04  Odp: [Relacja/Galeria] BTR-80 Transporter opancerzony (Modelik 1:25)
david_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
 

Brak odpowiedniej motywacji :-) A bez tego ani rusz

--
Everything Happens For a Reason

Ukończone: MAZ-543; T-72B; BTR-80
W budowie: RMS TITANIC


 
04-12-09 17:56  Odp: [Relacja/Galeria] BTR-80 Transporter opancerzony (Modelik 1:25)
Arto 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nie mogę się doczekać tego Titanica. Jedyne co mnie przeraża w tym modelu to okna, okna, okna i szalupy, szalupy, szalupy.
Jeżeli będzie wykonane jak pojazdy to będzie korba.

--
w budowie: HIEI

 
04-12-09 19:55  Odp: [Relacja/Galeria] BTR-80 Transporter opancerzony (Modelik 1:25)
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Gratulacje !!!.................przepiekny model,wspominales Dawid cos o lekkim zabrudzeniu Twojego pojazdu,zrezygnowales ,czy jeszcze bedzie ? Pozdrawiam Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
04-12-09 19:59  Odp: [Relacja/Galeria] BTR-80 Transporter opancerzony (Modelik 1:25)
david_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
 

Jest tak lekkie że ledwo je widać -)

--
Everything Happens For a Reason

Ukończone: MAZ-543; T-72B; BTR-80
W budowie: RMS TITANIC


 
04-12-09 20:02  Odp: [Relacja/Galeria] BTR-80 Transporter opancerzony (Modelik 1:25)
pawelecd 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4


 - 1

Z wielka przyjemnością ogląda się twoje modele. Wyglądają jak rzeczywiste i super wyglądają tak ustawione obok siebie.

--
"Nigdy nie może być tak źle aby nie mogło być jeszcze gorzej."

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat

J8N1 Kikka / Jak 15 Feather / Bf-108 Tajfun / C6N1 Saiun / Jak55

 
06-12-09 19:12  Odp: [Relacja/Galeria] BTR-80 Transporter opancerzony (Modelik 1:25)
jowisz32 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

david_ gratuluję Ci modelu,który wykonałeś niemal perfekcyjnie.Oglądanie go sprawia wyjątkową przyjemność,dla mnie osobiście jest ucztą duchową.Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam.

--
jowisz32

 
15-12-09 22:53  Odp: [Relacja/Galeria] BTR-80 Transporter opancerzony (Modelik 1:25)
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Wiesz co david_ - ja organicznie nie cierpię malowania modeli i generalnie malowane modele kartonowe mi się nie za bardzo podobają. Jednak, jak widzę TAKIE modele, to zaczynam żałować, że nie lubię ;-) Gratuluję efektu i już nie mogę się doczekać na zdjęcia całego konwoju pojazdów (zwłaszcza, że w Operation Flashpoint pasjami takowe niszczyłem ;-), choć na Titanica popatrzę z równie wielką ochotą :D
Wielkie dzięki za jak zwykle ciekawą relację! Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
15-12-09 23:19  Odp: [Relacja/Galeria] BTR-80 Transporter opancerzony (Modelik 1:25)
david_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
 

Miło mi że Ci się podoba takie wykonanie. Co do kwestii malowania to już indywidualna sprawa każdego modelarza, ale fajnie że Tobie się podoba mimo że sam nie malujesz modeli. Na konwój trzeba będzie poczekać troszkę, gdyż Titanic w sposób jaki chce go wykonać prawdopodobnie pochłonie masę czasu.

Pozdrawiam

--
Everything Happens For a Reason

Ukończone: MAZ-543; T-72B; BTR-80
W budowie: RMS TITANIC


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024