FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
13-12-09 21:46  [Galeria] Sd.Kfz.250/3 GREIF
wojciechG 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 15


 - 2

Witam, po 9-cio miesięcznej pracy narodziło się autko Erwina Rommla, którym śmigał po Afryce. Wydane przez GPM, skala 1:25. Tradycyjnie lekkie problemy z rozwarstwianiem papieru. Model dokładny, dużo szczegółów. Korzystałem pierwszy raz elementów fototrawionych (zawiasy, radiostacja, mocowania narzędzi), wykorzystałem zestaw broni plastik do MG i schmaissera, starałem się uplastycznić niektóre elementy (np. kierownica). ''Klapy'', wizjery, drzwi ruchome, koła obrotowe. Gąsiennice cięte laserowo.



Jest trochę wyposażenia, które robi się ''dla siebie'' ponieważ w końcowej fazie ''znikają'' (np. sprężyny fotela, pedały, chłodnica, itp.)

I dla ''młodych'' adeptów sztuki modelarskiej pogląd skali i wielkość elementów:

Pzdr i liczę na komentaże - na pewno uwagi wykorzystam przy kolejnych modelach.

--

Pozdrawiam
Staram się jak potrafię - kleję dla przyjemności

Post zmieniony (13-12-09 21:47)

 
13-12-09 22:35  Odp: [Galeria] Sd.Kfz.250/3 GREIF
Janek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 48


 - 9

Gratuluję ukończenia modeliku, wyszedł Ci świetnie. Kleiłem ten model w skali 1:16 to wiem ile przy nim jest pracy.
Pozdrawiam

--

 
13-12-09 22:52  Odp: [Galeria] Sd.Kfz.250/3 GREIF
greg   

Model pierwsza klasa ,. Widać że kolega to reprezentant 1-szej Ligi w tym fachu !
Wyrazy uznania ! Pozdrawiam - greg.

 
13-12-09 23:22  Odp: [Galeria] Sd.Kfz.250/3 GREIF
som11 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 5

Jeszcze podstawka z Kartonówki i będzie wspaniały obrazek.

 
14-12-09 22:10  Odp: [Galeria] Sd.Kfz.250/3 GREIF
wojciechG 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 15


 - 2

Dzięki bardzo. Liczyłem na leciutką krytykę - to dopiero mój drugi pancerniak (na pierwszy rzut poszedł Pzkpf III Ausf.G - gdzieś poniżej w galerii.
pzdr

 
15-12-09 10:57  Odp: [Galeria] Sd.Kfz.250/3 GREIF
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Jeden z ładniej wykonanych modeli pancerki, jaki ostatnio widzałem.

Nie jestem tylko pewien, jak z wykończeniem i retuszem krawędzi. Na zdjęciu od tyłu (to z kanistarmi) miejscami widać jaśniejsze krawędzie na kanistrach, błotnikach i kołach. Może to efekt oświetenia, może to nie do końca zamaskowane krawędzie.

Ale efekt końcowy piękny.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024