FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
29-11-09 06:11  [nowość: MODELIK 19/09] Radziecki krążownik „CZKAŁOW”
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Modeli kartonowych dużych okrętów rosyjskich nie ma zbyt wiele, dlatego wydanie tej pozycji ucieszy zapewne modelarzy okrętowych. Model „Czkałowa” jak na model krążownika jest bardzo duży (995 mm długości). Ma ładną moim zdaniem, zwartą sylwetkę i bogate uposażenie pokładu. Części do wycinania zajmują 15 arkuszy A3 – o połowę więcej niż porównywalnej wielkości „Garibaldi” (Modelik 15/08). Okręt wszedł do służby w 1950 roku, ale w pewnym sensie może być zaliczany do okrętów II wojny światowej, bo jego budowę rozpoczęto w 1939 roku, tylko przerwano ze względu na atak Niemiec na ZSRR. Po wojnie budowę dokończono według zmodyfikowanego projektu. Model prezentuje stan na połowę lat 50-tych. Autorem opracowania jest Michał Glock. Cena detaliczna 60,00 zł. Do modelu dostępny jest zestaw wręg wycinanych laserowo w cenie detalicznej 45,00 zł (5 x A3).
Zapraszam do odwiedzenia sklepu internetowego Wydawnictwa Modelik: www.modelik.pl

UWAGA: jak wiecie od kilku miesięcy sklep internetowy Modelika jest zupełnie nowy. Ten nowy program sklepowy ma wiele zalet (przede wszystkim bogata galeria umożliwiająca prezentację wielu zdjęć, skanów stron, rysunków i foto modeli). Niestety serwis firmy w której wykupiłem program i serwer jest wprost beznadziejny! Opłaconą aktualizację do nowej wersji programu sklepowego robią mi już 4 tydzień i dalej nie wszystko działa jak należy! Nowości chciałem wstawić do sklepu już wczoraj, ale okazało się, że nie da się wprowadzać zdjęć do galerii! Nowe modele są prawie gotowe (w poniedziałek-wtorek wydrukujemy jeszcze tylko okładki - „środki” już w 100% są wydrukowane). Ze względu na okres przedświąteczny postanowiłem wprowadzić nowości do oferty sklepu internetowego z „pustą galerią” którą uzupełnię jak tylko będzie to możliwe. Zamówienia (wysyłka) będą realizowane od piątku 4 grudnia. Autorzy są znani, więc większość z Was wie czego się spodziewać. Wahający się mogą poczekać aż serwis naprawi błąd w programie sklepowym i będę mógł wprowadzić do galerii w sklepie zdjęcia (skany) arkuszy i rysunków montażowych, które czekają przygotowane. Niecierpliwym na życzenie mogę to ewentualnie przesłać w załączniku na prywatnego maila.

Przy okazji: będę wdzięczny za informowanie mnie o każdym napotkanym błędzie w funkcjonowaniu sklepu internetowego www.modelik.pl. , np. nie powiększającej się grafiki.



--
JOL

 
30-11-09 11:43  Odp: [nowość: MODELIK 19/09] Radziecki krążownik „CZKAŁOW”
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


W "galerii" przy modelu na www.modelik.pl można już obejrzeć przykładowe arkusze z częściami i rysunkami montażowymi tego modelu. Zapraszam.

--
JOL

 
30-11-09 12:02  Odp: [nowość: MODELIK 19/09] Radziecki krążownik „CZKAŁOW”
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

A już myślałem że jak w przypadku pancerki w "galerii" będzie można zobaczyć zdjęcia surówki...

O ja naiwny...

Zapomniałem że w przypadku tego autora surówka jest czymś równie oczywistym jak jednorożec w zoo u Państwa Gucwińskich.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
30-11-09 13:18  Odp: [nowość: MODELIK 19/09] Radziecki krążownik „CZKAŁOW”
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Właśnie chciałem zadać pytanie o surówkę, ale widzę się spóźniłem...

--
MiSza

 
30-11-09 16:52  Odp: [nowość: MODELIK 19/09] Radziecki krążownik „CZKAŁOW”
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Ceva - Ty to się módl żeby burty nie pasowały tak jak w Tsingtau ... :P bo kicha byndzie ... nie model ... :)

--
Pozdrawiam

 
30-11-09 19:00  Odp: [nowość: MODELIK 19/09] Radziecki krążownik „CZKAŁOW”
ROBO 

 - 10

...heh juz mozna go na allegro dostac !

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=836026447


PS.modelik, a nie mozecie jakis mniejszych krazkow zrobic ,co by na pułke sie zmiesciły ? :)

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
30-11-09 23:10  Odp: [nowość: MODELIK 19/09] Radziecki krążownik „CZKAŁOW”
Lukano 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Coś dawno tu chyba nie zaglądałem, bo Ceva przeważnie krytykował modele Andrzeja Maciejczaka. Autora obecnego modelu nawet za bardzo nie znam, więc tym bardziej nie jestem w temacie.

--
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
30-11-09 23:36  Odp: [nowość: MODELIK 19/09] Radziecki krążownik „CZKAŁOW”
czesław45 

 

No Pawle eL .... przy Twoim poziomie lepienia , spasowanie burt czy czegokolwiek nie ma kompletnie znaczenia.... ta ironia jest ... śmieszna . Zanim zaczniesz krytykować jakiegokolwiek autora czy wydawnictwo, zacznij używać do wycinania części nożyka , nie widelca . Jak dotychczas wypisałeś dziesiątki porad ,głupot i w większości same bzdury , a model którego budowę "relacjonujesz" mówiąc delikatnie wygląda jak pokraka ... Także zastanów się nim kolejny raz klepniesz w internet kolejną brednie.... :-) galopujący duchu morza Jawajskiego wyłaniający się z mroku ciemności ....

--
Vliestroom
Calypso Jacques'a Cousteau
Smit Nederland
Atlas 5t
AZIZ

 
30-11-09 23:59  Odp: [nowość: MODELIK 19/09] Radziecki krążownik „CZKAŁOW”
leetomek 



Na Forum:
Galerie - 1
 

czesław45 - wysoka kultura osobista , zrozumiały szacunek dla innych osób gratuluje takiego zachowania - twoja wypowiedz świadczy tylko o tobie ...

Nie wiem jak maja się statki w modeliku wiem jak pancerka i pomimo szacunku dla Pana Janusza Olesia jako wydawcy zdarzają się błędy (czasem większe czasem mniejsze) ... więc jako potencjalny klient PawełL ma prawo domagać się w pełni dobrego produktu bez błędów ?... z postu powyżej wnioskuję że chyba jednak nie?

Każdy klei jak klei ... chodzi o to żeby miło spędzało się czas a nie kto jest lepszy ... bo od tego są konkursy kto chce bierze w nich udział...Szacunek należy się każdemu nieważne jak klei ...

Nie ma to jak polska kultura i szacunek dla innych

Pozdrawiam

PS. W sklepie Modelika rozjeżdża mi się opis T-28 kolejne linijki są coraz dalej lewej strony aż ich nie widać

 
01-12-09 07:25  Odp: [nowość: MODELIK 19/09] Radziecki krążownik „CZKAŁOW”
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Trach! - strzał ostrzegawczy.

Każdy kolejny wpis (część wpisu) nie dotyczący modelu zostanie usunięty bez ostrzeżenia.
Proszę walić się łopatkami o model a nie wróżyć czy atakować ad persona.

--
Fanatyk Kartonu

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024