FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
04-04-03 12:15  Re: [budowa] Curitss 75 Hawk
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

Niedawno mialem go na warsztacie ,
Model sklejal sie dosc dobrze , ... rowniez mialem identyczne przesuniecie na segmencie nr 3 jak Ty, problem sprawila mi rowniez czesc nr 19 P , ktora laczy skrzydlo z kadlubem , byla poprostu zbyt mala <wydaje mi sie ze Karol mial ten sam problem >
W swoim modelu dodalem odrobine spalin przy silniku oraz na skrzydlach od dzialek.
Prawe skrzydlo przez przypadek zajelo mi sie ogniem :) wiec wyglada jak by byl zestrzelony :)

*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
07-04-03 02:25  Re: [budowa] Curitss 75 Hawk
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

OOOO wrescie sie moge wpisywac!!! Pieknz modelik rosnie nam tu:)

Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
07-04-03 11:52  Re: [budowa] Curitss 75 Hawk
talib 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

a oprofilowanie skrzydel bo ja mam zdecydowanie za male brakuje jakies 2-3mm. wam tez tak wyszlo?

i zeslal nas pan na ziemie abysmy siali zamet i zniszczenie

 
07-04-03 12:54  Re: [budowa] Curitss 75 Hawk
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

no no
fajny model sie zapowiada

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
09-06-06 11:30  Re: [budowa] Curitss 75 Hawk
Azawakh   

A ja jeszcze do dziś pamiętam ten zgrabny model Hawka H-75. Jak na swoje czasy był naprawdę wypasiony z imitacją silnika (przedniej części) lukami podwozia no i oczywiście pełnym wnętrzem kabiny. Ten model był jak pamietam bardzo przyjemny w montażu choć miałem problemy z grzbietem kadłuba za kabiną ponieważ nie chciał mi się odpowiednio ukształtować jak powinien wyglądać w oryginale. Poza tym w tym własnie modelu udało mi się zrobić odsuwaną osłonę kabiny co dodatkowo go uatrakcyjniło. ten model wspominam z prawdziwą łezką w oku.( Musiałbym jeszcze raz sprawdzić czy niechcący nie mam jakiegoś zapasowego egzemplarza tego wydania.)



Post zmieniony (09-06-06 11:31)

 
10-06-06 12:09  Re: [budowa] Curitss 75 Hawk
moskit   

Jeżeli chodzi o nowe wydanie tego modelu to ukazał się on nakładem wyd. Answer w 2005 r. Model jest opracowany przez p. Łukasza Fuczka i przedstawia wersję H75 A-3 w malowaniu lotnictwa Vichy. Grafika moim zdaniem niezła choć nity wydają się być trochę "przyduże" (chyba, że takie były w rzeczywistości). Model posiada pełną makietę silnika, oddielone powierzchnie sterowe,a wnętrze kabiny i wnęki podwozia powinny zadowolić przeciętnego sklejacza.

 
05-05-16 20:43  Odp: [relacja] Curitss 75 Hawk
Azawakh   

Ja również miałem również sklejonego Hawka 75 z Mata Design i znakomicie go wpsominam. To był najlepszy model do czasów pojawienia się na rynku modelu myśliwca Northop F-5E Tiger II również z tego samego wydawnictwa. Mam oba ale nie sklejone i chyba nie będę ich kleił ponieważ żal mi tych kartonówek. Budowa tego modelu dostarczyła mi wiele radości chociaż niektóre elementy jak przednia część silnika była dość "oryginalna".

 
07-05-16 01:48  Odp: [relacja] Curitss 75 Hawk
Karol 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 15

Tez popelnilem ten model.Bardzo dobre wspomnienia zostawil wiec kupilem nastepne 2 'na zas".Jestem w trakcie 2-go podejscia do przerysowania go ze skanu.2-go bo pierwszy raz cos takiego robie i w pierwszym bykow nasadzilem jak dziki.
Mam nadzieje ze predzej czy pozniej ktos,gdzies do znowu wyda we w miare prostej wersji.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024