FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 
17-12-09 09:46  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL 50a Jastrząb [VIII konkurs (zimowy) WAK'u]
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Post wycofany z powodu namacelnego błędu OSTOI.

--

STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

Post zmieniony (17-12-09 11:13)

 
17-12-09 10:10  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL 50a Jastrząb [VIII konkurs (zimowy) WAK'u]
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Łoj, tam narzekasz.
Parę milimetrów w tą czy we w tą. No co komputer się omsknął...


Nie z takimi rzeczami sobie radziłeś.
--

Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI




Post zmieniony (17-12-09 10:10)

 
17-12-09 11:11  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL 50a Jastrząb [VIII konkurs (zimowy) WAK'u]
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Ceva, niestety to mój błąd a nie M. Pacyńskiego i jestem zmuszony odszczekać to pod stołem co niniejszym czynię. Pozdrawiam.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
17-12-09 11:31  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL 50a Jastrząb [VIII konkurs (zimowy) WAK'u]
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

No cóż to szczekamy razem ;-)

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
17-12-09 11:44  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL 50a Jastrząb [VIII konkurs (zimowy) WAK'u]
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Tylko ja muszę głośniej, bo przeze mnie to wszystko.

Osłona wstępnie zamontowana dla sprawdzenia. chyba powinno być wszystko OK.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
17-12-09 16:17  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL 50a Jastrząb [VIII konkurs (zimowy) WAK'u]
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Osłona zamontowana.



Pozostało podwozie główne, śmigło i drobiazgi - to już niedługo galeria - jak dożyję. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
18-12-09 15:18  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL.50a Jastrząb [8 konkurs (zimowy) WAK'u]
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Tym razem o kleju BCG. Kupiłem dwa małe pojemniki o pojemności 30 ml z klejem każdy po 39 groszy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Kupione pojemniki stały w sklepie na jednej półce wymieszane między sobą. Wyglądało to tak jakby były wyciągnięte z jednego opakowania i ustawione na półce. Oba pojemniki mają identyczne w treści naklejki: dystrybutor ten sam, ten sam napis Made in P.R.O.C. W środku identyczny bez zapachu przezroczysty lekko opalizujący płyn o gęstości oleju silnikowego. Jeden pojemnik nazywa się Brand Clear Glue drugi Water Glue. I co sądzicie o tym :?: :?: :?: Foto poniżej.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
18-12-09 16:07  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL.50a Jastrząb [8 konkurs (zimowy) WAK'u]
lehcyfer 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

W ogóle nie zwracam uwagi na to czy pisze BCG - ważne że w płynie i Made in P.R.O.C. :)

 
18-12-09 20:43  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL.50a Jastrząb [8 konkurs (zimowy) WAK'u]
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

z tym klejem to tak jak z jabłkami w Czarnobylu, kleić nim można tylko buteleczki po zużyciu trzeba zakopać głęboko w ziemi, a tak na poważnie to też biorę jak leci i wszystkie działają podobnie
pozdrawiam

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
19-12-09 00:30  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL.50a Jastrząb [8 konkurs (zimowy) WAK'u]
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Dziękuję za uwagi o BCG.

Podwozie główne, większą część czasu spędziłem przy sklejaniu klejem BCG widełek (części wchodzące na drugim zdjęciu), nie jestem zachwycony. Ten klej owszem dobrze łapie, ale całego widelca nie da się skleić od razu, trzeba kleić po kawałku i tu jak dla mnie wykazał swoje wady BCG. Część spoiny dobrze wysuszonej (na kaloryferze) miękła i rozłaziła się od sąsiedniego kawałka posmarowanego BCG. Uparłem się i jakoś te widelce skleiłem jak widać na zdjęciu, ale to nie było miłe a ile "mięsa" poleciało to tylko ja wiem. Może coś źle robiłem, nie tak, może trzeba było innaczej - oczekuję na wasze uwagi.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024