FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
23-10-09 20:21  Odp: [Pytanie] Nowe modele
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Przepraszam ale chciałem wtrącić jeszcze coś na temat paper-hobby. Zamawiałem u nich zestaw waloryzacyjny do P-39 i kilka rodzajów śrub wycinanych laserowo. W dniu kiedy to zamawiałem wszystkie produkty były dostępne, było to 16 sierpnia. Po dwóch tygodniach oczekiwania na paczkę zadzwoniłem pod numer podany na stronie internetowej. Nie mogłem się dodzwonić przez dwa dni, gdy już mi się udało pan poprosił żebym zadzwonił później a on w tym czasie sprawdzi co się dzieje z moim zamówieniem. I znów nie mogłem się dodzwonić. Następnego dnia udało się. Pan wytłumaczył mi że były jakieś problemy i paczka została wysłana powtórnie. Do dzisiaj nie otrzymałem przesyłki a zestaw waloryzacyjny który zamawiałem nie jest dostępny. Jeżeli go nie mają to mogli chociaż wysłać śruby albo powiadomić mnie że nie mogą zrealizować zamówienia ale po co, lepiej zapewnić że paczka została wysłana i niech klijent czeka. Od tego czasu mam paper-hobby w głębokim poważaniu i raczej już nic u nich nie kupię.

--
Pozdrawiam!

 
23-10-09 20:43  Odp: [Pytanie] Nowe modele
Bodek   

Raduss napisał:
O tych modelach wiadomo już od dawna. Była nawet relacja Mikoaja z klejenia surówki PZL-62 w opracowaniu Marka Pacyńskiego

Gdzie była ta relacja?
Pzdr

 
23-10-09 21:02  Odp: [Pytanie] Nowe modele
smarqu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 9


 - 3

to żeście mnie pocieszyli :(
Jutro dzwonimy i pytam się co z tym zamówieniem bo to mnie już wkurza

--
Nie umiem kleić ładnie ale to lubię :D
Pozdrawiam.

 
23-10-09 21:10  Odp: [Pytanie] Nowe modele
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Hmm, wychodzi na to ,że i ja nie miałem z tym sklepem problemów. Chyba z kilka razy u nich kupowałem i ich nie było. W każdym razie od pewnego czasu staram się kupować interesujące mnie rzeczy nie na wysyłkę ,ale w trakcie konkursów u wystawców np jutro w Lublinie. Mam nadzieję ,że wasze problemy z tym sklepem jednak uda się pozytywnie załatwić, czego wam życzę.

pozdrawiam.

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
23-10-09 21:15  Odp: [Pytanie] Nowe modele
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Już wyjaśniam - pisząc 1:300 miałem na myśli , że model sobie przeskaluję - do jedynej słusznej skali - Mea Culpa moglem to zaznaczyć wcześniej .Przepraszam .

--

Pozdrawiam

Post zmieniony (23-10-09 21:16)

 
23-10-09 21:19  Odp: [Pytanie] Nowe modele
Teledzin   

Ja również czekałem na zamówienie z tego sklepu - Paper hobby - ale je w końcu otrzymałem. Gdyby zapisali sobie w regulaminie, tak jak w GPM, że mają na przesyłkę aż 21 dni (na modele zakupione przez allegro nigdy nie czekałem dłużej niż 9 dni!!!) to nie mógłbym miec do nich żadnych pretensji - bo byliby i tak szybsi. Nie lękaj się SMARQU przesyłka na pewno dotrze przed upływem 21 dni. Pozdrawiam wszyskich kartonowców.

--
Sklejam, bo lubię...

 
23-10-09 21:28  Odp: [Pytanie] Nowe modele
smarqu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 9


 - 3

dobra bo zeszliśmy troszkę dalej niż temat tematu :)
Kurde ale w takie bambuko robić klientów ?? jeszcze pisać że To poczta polska nawala ??
Ile razy coś zamawiałem czy to z allegro czy z jakiegoś sklepu z pocztą nie miałem najmniejszych zatargów
Koniec mojego biadolenia
Będzie dobrze zawsze jakoś jest :)
Pozdrawiam i proszę już więcej w tym wątku o danym sklepie nie pisać bo administracja forum się nieźle w kurzy :)

--
Nie umiem kleić ładnie ale to lubię :D
Pozdrawiam.

 
23-10-09 21:33  Odp: [Pytanie] Nowe modele
Teledzin   

A może ktoś widział De Ruytera z STM? Jak to jest zrobione i czy warte nabycia?

--
Sklejam, bo lubię...

 
23-10-09 21:48  Odp: [Pytanie] Nowe modele
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Bodek mam dzisiaj dobry humor i użyłem za Ciebie opcji szukaj
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=139662&t=139569#reply_139662
Relacja była u sąsiadów, pomimo że nie jestem tam zarejestrowany i dla mnie opcja 'szukaj' nie działa, to ją znalazłem : ;-)
http://www.papermodels.pl/topics1/relacja-pzl-62-vt1829.htm

--


 
23-10-09 22:13  Odp: [Pytanie] Nowe modele
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości







Ten model oraz PZL 62 są już gotowe, ale zostaną przekazane do dystrybucji dopiero po rozwiązaniu powyższego problemu z paczkami.

W tym roku ukaże sie jeszcze wagon platforma /relacja z budowy surówki na forum/ w skali 1:25 oraz naczepa do Famo ;-)

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024