FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
08-10-09 14:27  [Relacja/Galeria] Me 109-2/trop MM
Kłosek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 9


 - 11

Witam wszystkich!

Stocznia strajkuje zawzięcie więc pracuje sobie nad tym modelem właśnie.

Opracowanie modelu byłoby bardzo dobre gdyby nie tę nieszczęsne wnęki na KM co się Panu Pawłowi zapomniało ich narysować ;) Ale nic, zdarza się nawet najlepszym :)

Model posiada także drobniutkie błędy w numeracji, ale to pikuś i każdy sobie z tym poradzi.

Uważam że model świetny dla początkujących gdyż naprawdę wiele elementów można przy jego budowie pominąć.

Dobra, koniec gadania. Kilka fotek, które jakoś mi rewelacyjnie nie wyszły ale tragedia to to jeszcze nie jest.






Codziennie staram się coś przy modelu porobić i myślę że galeria końcowa wkrótce.

--

Pozdrawiam, Kłosek!

Post zmieniony (14-10-09 20:43)

 
11-10-09 20:29  Odp: [Relacja] Me 109-2/trop MM
Kłosek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 9


 - 11

Witam!
Małe uaktualnienie :)




Myślałem że dzisiaj skończę ale nie dałem rady.... Ta pogoda jakoś sprawia że cały dzień boli mnie głowa a boląca głowa sprawia że nie ma się wielkiej inwencji twórczej ;)

--
Pozdrawiam, Kłosek!

 
14-10-09 20:42  Odp: [Relacja/Galeria] Me 109-2/trop MM
Kłosek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 9


 - 11

Witam wszystkich!

Model ukończony i czas pokazać ostateczny efekt.






Z efektu jestem zadowolony choć pewne rzeczy można było zrobić lepiej, np osłonę kabiny. No i te wnęki na KMy troszkę straszą. Model kleiło się w zasadzie bezproblemowo i wszystko do siebie pasowało.

--
Pozdrawiam, Kłosek!

 
15-10-09 00:33  Odp: [Relacja/Galeria] Me 109-2/trop MM
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kłosek narobiłeś mi smaka żeby rozciąć ten model ;) Nie widziałem go jeszcze sklejonego a teraz utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że warto ;)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
15-10-09 19:40  Odp: [Relacja/Galeria] Me 109-2/trop MM
Kłosek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 9


 - 11

To BARDZO się ciesze że moja mała relacja może pomóc przy wyborze :)

Chopin, w galerii MMa były już 2 galerie tego samolotu przed moją ;)

--
Pozdrawiam, Kłosek!

 
15-10-09 20:14  Odp: [Relacja/Galeria] Me 109-2/trop MM
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ale ja zaglądam bardzo rzadko do galerii ; ) A do tego to jest pierwszy tak fajnie sklejony ; )

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
16-10-09 14:00  Odp: [Relacja/Galeria] Me 109-2/trop MM
Paweł B. (Mruk) 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 7


 - 4

A mnie te kaemy nie straszą (no chyba że wycelowane we mnie) ;-).
Model fajny, gratulacje.

Pozdrawiam

--
Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?

 
16-10-09 14:08  Odp: [Relacja/Galeria] Me 109-2/trop MM
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

też go sklejałem ale taki ładny to on nie był
gratulacje
pozdrawiam

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024