FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
25-09-09 23:10  [Galeria] Model kartonowy parowozu Od2 - Modelik, 1:25.
niki68 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witajcie

Nazywam się Dariusz Nikiel, pochodzę z Łukowa i od jakiegoś czasu fascynują mnie modele kolejowe. Zawodowo jestem nauczycielem techniki w szkole podstawowej i gimnazjum. Modelarstwem kartonowym zajmuje się pewnie ponad 20 lat, ale "odbiło" mi w tym temacie dopiero teraz. Generalnie mogę powiedzieć, że zawdzięczam to Koledze Mariuszowi Precyzyjnemu ( i pewnie nie jestem pierwszy i jedyny w tym względzie).

Korzystając z gościnności, chciałbym zaprezentować ostatnie efekty mojej pracy modelarskiej. Relację z budowy modelu i szczegółowe podsumowanie można zobaczyć tutaj . Mam nadzieję, że nie popełniam gafy, zamieszczając zdjęcia modelu prezentowanego w szerszym zakresie na forum www.kartonwork.pl. To mój drugi parowóz i trzeci model kolejowy.
Priorytetem podczas jego budowy była estetyka i precyzja wykonania. Starałem się też dodać od siebie coś, co będzie go wyróżniało na tle innych modeli.




I jeszcze trochę takich, które oddają klimat tego parowozu.




Pozdrawiam serdecznie

--



Post zmieniony (25-09-09 23:11)

 
25-09-09 23:49  Odp: [Galeria] Model kartonowy parowozu Od2 - Modelik, 1:25.
Dombeer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 3


 - 1

Świetny model, Gratulacje :)
Czy biorąc pod uwagę to że jesteś z Łukowa to można mieć nadzieje że pojawisz się z tym modelem na październikowych spotkaniach modelarskich w Lublinie?

--

 
27-09-09 22:10  Odp: [Galeria] Model kartonowy parowozu Od2 - Modelik, 1:25.
Kris 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 10

/\____/\____/\____/\___/\__/\_/\_/\/\/\/\/\/\/\_______/\______________________________

 
28-09-09 09:50  Odp: [Galeria] Model kartonowy parowozu Od2 - Modelik, 1:25.
niki68 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witajcie

Dombrek ...

Ze swoim modelem pojawię się w Kraśniku i Lublinie. Generalnie nie planuję innych wycieczek po Polsce :-).

Pozdrawiam serdecznie

--



Post zmieniony (28-09-09 09:51)

 
29-09-09 15:58  Odp: [Galeria] Model kartonowy parowozu Od2 - Modelik, 1:25.
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

piękny model, gratuluję

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024