FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
09-09-09 18:15  Odp: [Nowość] GPM SZENT ISTVAN potraktowany laserem
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Korsarz,swoja opinie wydalem na podstawie wypowiedzi Szkutnika....ja naprawde nie wiem do kogo jest adresowany taki model.W ostatnich czasach ludzie jakby mieli nieco mniej kasy na przyjemnosci..z czasach kryzysu powinno sie wyjsc do klienta z czyms chyba innym.Mimo wszystko wierze ze model wyjdzie w GPM rowniez w klasycznej postaci wycinanki .Mi sie model na zdjeciach podoba wiec niech nikt nie szuka tutaj problemu:-).A jesli mialby wyjsc jakis blizniak u "konkurencji" to niech wyjdzie Viribus Unitis w zielono-oliwkowym malowaniu..byloby naprawde "fajniej" na rynku..a nie znowu "dublowanko"...

--
Royal Navy first !!!

 
09-09-09 18:58  Odp: [Nowość] GPM SZENT ISTVAN potraktowany laserem
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Tak sie zastanawiam. Czy z taką wycinanką całkowicie wycietą laserem można wystartować na konkursie modeli kartonowych w klasie standard? W końcu nic bym nie ulepszał. Oparł bym się całkowicie na zaleceniach wydawcy. Skorzystał bym tylko z tego co zawiera wycinanka, nic wiecej. Ciekawe jak sędziowie oceniać bedą taki model w porównaniu z "klasycznymi" wycinankami?

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
09-09-09 21:01  Odp: [Nowość] GPM SZENT ISTVAN potraktowany laserem
Thunder909 

 

Porownac ten model do gotowych zestawow firmy Krick ,to cena nie taka duza ( 97,21 € do od 200 do 800€ ) . GPM wydal i sam zobaczy czy rynek na taki towar jest. Dla "normalych" sklejaczy to chyba modeli pod dostatkiem. GPM dobrze mysli ,gdyz jesli nic nowego nie zaprezentuja to kiedys ich ktos inny przescignie. Mnie nie przeszkadza wiekszy wybor.

 
10-09-09 06:40  Odp: [Nowość] GPM SZENT ISTVAN potraktowany laserem
Jac 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Zamówiłem i czekam. Wcześniej w tej formie wyszedł "Scharfschutze" - skleiłem i jestem zadowolony. Oczywiście wszystko można wyciąć samemu, ale jest duża oszczędność czasu, a przede wszystkim jakość wycięcia drobiazgów znacznie przewyższa moje możliwości. Jak dla mnie - taka oferta kompleksowa modelu jest jak najbardziej O.K. Rozumiem, że cena, ale im większy nakład, tym niższa cena, więc to popyt ją będzie kształtował. Trudno by było odmówić sobie kupna modelu, o którym dobre kilkanaście lat marzę ;-)

--
DUILIO

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat

"Życie jest zbyt poważne, żeby je brać na serio".
Ja ;-)

"King Crimson"....i cała reszta.

 
10-09-09 14:25  Odp: [Nowość] GPM SZENT ISTVAN potraktowany laserem
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

JAC - Nie tylko Ty marzysz o tym okręcie , ja jednak zaczekam na odpowiedź konkurencji ewentualnie "normalną wersję" - mój portfel na pewno lepiej to zniesie , podobnie jak domownicy ...

--

Pozdrawiam

Post zmieniony (10-09-09 16:37)

 
10-09-09 16:01  Odp: [Nowość] GPM SZENT ISTVAN potraktowany laserem
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Jac, pokażesz Scharfschutze?

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
11-09-09 07:42  Odp: [Nowość] GPM SZENT ISTVAN potraktowany laserem
Jac 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

A pokażę - w sobotę po połedniu ;-)

Aczkolwiek nie ma się czym chwalić - aparat wychwytuje wszystkie babolce. W naturze jest lepiej ;-)
--

DUILIO

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat

"Życie jest zbyt poważne, żeby je brać na serio".
Ja ;-)

"King Crimson"....i cała reszta.

Post zmieniony (11-09-09 07:55)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024