FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
05-09-09 17:27  [Galeria] ORP Warszawa - Mały Modelarz
Bosman 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8


 - 10

Model skleilem pol roku temu po 12 latach od rozstania z modelarstwem. Przed przystapieniem do klejenia przegladalem fora internetowe i zastanawialem sie czy podolam wspolczesnym wymogom modelarstwa. Jestem pod wrazeniem obecnie sklejanych modeli wiec Warszawa wypada tu slabiutko. Ale poniewaz mam sentyment do starych MM postanowilem zaczac od tego wlasciwie prostego modelu opracowanego do lini wodnej (raczej niespotykana rzecz w MM). Glownym jednak motywem wybrania tego modelu bylo to, ze sluzyl na nim moj ojciec.
Jestem ciekawy Waszych ocen, wiem, ze retusz jest zly i papier czasem polamany, ale staralem sie zrobic wszystko jak najczysciej i najdokladniej.




--
Pozdrawiam Malych Modelarzy

 
05-09-09 17:45  Odp: [Galeria] ORP Warszawa
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Retusz faktycznie jest taki sobie , niemniej model jest całkiem sympatyczny ... Jaka skala tego modelu ?

--
Pozdrawiam

 
05-09-09 17:47  Odp: [Galeria] ORP Warszawa
ROBO 

 - 10

...modle fajny aczkolwiek traci myszka :P zawsze chciałem go miec ale jakos nie mogłem go zdobyc a wczoraj przegrałem aukcje na allegro :(
szkoda,ze water-line ale i tak fajnie wyglada :)

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
05-09-09 17:49  Odp: [Galeria] ORP Warszawa
Bosman 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8


 - 10

Nietety skali nie podano, ale domyslam sie, ze 1:200. W takiej skali dokupilem fototrawione relingi.

--
Pozdrawiam Malych Modelarzy

 
07-09-09 11:13  Odp: [Galeria] ORP Warszawa
kedzior25 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Stare wydanie ale model ciekawy. Uważam, że lepszy czarny retusz niż żaden. Bardzo podoba mi się czystość wykonania i świetne relingi!

--
Pozdrawiam, Przemo.
"Gneisenau" 1:300 z GPM,
W stoczni "Leberecht Maass" 1:200 z GPM

 
07-09-09 13:34  Odp: [Galeria] ORP Warszawa
Bodek   

A propos Warszawy. Czy ktoś może zna miejsca w internecie ze zdjęciami niszczycieli tego typu (KashinMod). Długo szukałem w sieci, ale wynik mizerny.

 
07-09-09 14:34  Odp: [Galeria] ORP Warszawa
Bosman 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8


 - 10

Bodek ta Warszawa to Kotlin. Druga Warszawa byla Kashin.
Mam link do rosyjskiej strony ze spisem i ciekawymi fotami wszystkich okretow wiec na pewno znajdziesz KashinMod.

http://navsource.narod.ru/list.html

--
Pozdrawiam Malych Modelarzy

 
07-09-09 15:20  Odp: [Galeria] ORP Warszawa
Bodek   

Sorry. Oczywiście miałem na myśli Kotlina, bo Kashina trochę jest w sieci. Jeszcze jestem wczorajszy. Ale dzięki za link.

 
09-09-09 19:14  Odp: [Galeria] ORP Warszawa
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Bodek, ponieważ to jest ruska łódka, to prędzej coś znajdziesz wpisując
niszczyciel pr. 56

albo wręcz:
эсминец пр. 56

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024