FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
04-09-09 23:01  [Nowość] GPM SZENT ISTVAN potraktowany laserem
Raven666 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 2

Witam, jak w temacie:
http://www.gpm.pl/index.php?akcja=produkt&edycja=5224

--
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości - Albert Einstein

 
04-09-09 23:21  Odp: [Nowość] GPM SZENT ISTVAN potraktowany laserem
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Trzeba przyznac, ze zestaw jest imponujacy. Osobiscie poczekam na wydanie klasyczne. Taka 'sklejanka' z powycinanymi elementami nie do konca do mnie przemawia. Chyba jestem zbyt konserwatywny... ;-)

--

m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
05-09-09 10:20  Odp: [Nowość] GPM SZENT ISTVAN potraktowany laserem
stach48 

 

J.w. Ja za tą kwotę kupię sobie ponad 100 piw marki Żywiec. Potem sprzedam butelki i normalne wydanie będę mial prawie za darmo. Warto trochę powycinać za taką ilość tego szlachetnego napoju. ;)))))))) NAJLEPSZEGO

 
05-09-09 10:21  Odp: [Nowość] GPM SZENT ISTVAN potraktowany laserem
Teledzin   

Cena tego modelu też nie zachęca, bo 330 (trzysta trzydzieści) zł to trochę za dużo....

--
Sklejam, bo lubię...

 
05-09-09 11:31  Odp: [Nowość] GPM SZENT ISTVAN potraktowany laserem
Starling   

Tak jak i reszta załogi, poczekam sobie na wersję standardową...

--
Pozdrawiam Grzegorz

 
05-09-09 11:53  Odp: [Nowość] GPM SZENT ISTVAN potraktowany laserem
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Czekam na klasyka.

--

 
05-09-09 14:24  Odp: [Nowość] GPM SZENT ISTVAN potraktowany laserem
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

zestaw wspaniały, ale cena.....
pozdrawiam pol

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
05-09-09 14:39  Odp: [Nowość] GPM SZENT ISTVAN potraktowany laserem
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Stach48 - "Żubrów" też by za to trochę było :) :) :)

Tyle kasy , ło nie mogę , przekroczona została granica cenowa pomiędzy kartonami a plastikami ... gdzie to zmierza .... :( :( :(

--
Pozdrawiam

 
05-09-09 15:55  Odp: [Nowość] GPM SZENT ISTVAN potraktowany laserem
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

W całości wycięty laserem model kartonowy to nic innego, tylko model plastykowy z... kartonu:-) Przynajmniej techonologia budowy podobna...
Mnie to ani ziebi ani grzeje, bo to propozycja dla ludzi z kasą, którzy chcieliby mieć takie coś na półce, a niekoniecznie czuja się modelarzami:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
05-09-09 17:11  Odp: [Nowość] GPM SZENT ISTVAN potraktowany laserem
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Też poczekam, jednak lubie sam wycinać. Tylko lufy bym sobie kupił. Kasa? Ciekawe ile jest warta makulatura ktorej nigdy nie skleje a ktora zalega mi w szafce...

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024