FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
10-02-04 12:22  Re: [budowa-foto] GAZ 21 WOLGA
Witold   

Niestety ten model miał tendencję do zadzierania przodu. O ile dobrze pamiętam, bo to już dziesiątki lat temu, gdy go sklejałem, był on chyba czerwony. Opracowanie nadwozia jak na owe czasy było perfekcyjne. W tym modelu chyba zgrzeszyła wiara, że malowanie ukryje pewne nierówności. Niestety jest dokładnie odwrotnie - ono je uwypukliło. Gdyby nie był malowany i fotografowany nie w bezpośredniej bliskości z udziałem błysku wyglądałoby to chyba lepiej. Załamania i odbicia ostrego światła są bezlitosne.

 
10-02-04 13:49  Re: [budowa-foto] GAZ 21 WOLGA
kierownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Zrób jeszcze fotek, ale bez flesza - pliiiiizzzzz!

 
10-02-04 16:05  Re: [budowa-foto] GAZ 21 WOLGA
PaWEŁ.   

Model super!!! Jako mały chłopak jeżdziłem Wołgą jako taksówką , ale to byli Ci lepsi taksówkarze. W1985 r. nowszym modelem Wołgi pojechałem do ślubu.Mówiono , że był to taki Mercedes byłego Z. S.R.R. Tak dla żartu może obok modelu figurki jakiś towarzyszy z K.W.

 
10-02-04 19:28  Re: [budowa-foto] GAZ 21 WOLGA
Witold   

Kiedyś o Wołdze mówiono, że z przodu i z tyłu to Mercedes, a w środku tramwajem można jeździć.

 
11-02-04 17:33  Re: [budowa-foto] GAZ 21 WOLGA
Jacek J 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


 - 1

Witam,

1- niestety nie mam własnej cyfrowki, wiec zdjecia sa jakie sa..

2 troche nie wyszedl mi tyl (od tylnych drzwi) i przez to jest troche zadarta. Na tej ukosnej podstawce to zludzenie optycznie niweluje sie.

3. Dach - nie szpachlowalem i nie potrafilem lepiej tego zrobic.. Na kawalku 2 dachu probowalem maskowac farba, klejem szpachla - efekt mizerny, wiec zostawilem "czysty" papier

4 skretne kola - stworze odcielny wpis

5 jesli "figurki" to lepiej chyba czerwony sierp i młot ;-)

6 jak tylko bede mial mozliwosc to pstrykne jakies lepsze fotki

Dzieki za wszelkie uwagi. Jesli moglibyscie doradzic jak przy nastepnym uniknac tych potknięc (zwlaszcza widocznych na dachu kanciastych łączeń ) bede wdzieczny

Pozdrawiam Jacek

 
11-02-04 19:13  Re: [budowa-foto] GAZ 21 WOLGA
Jacek J 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


 - 1

Akavel,
Wpisalem temat kol. W razie czego pytaj

Pozdrawiam Jacek

 
13-02-04 22:52  Re: [budowa-foto] GAZ 21 WOLGA
adrian 

Na Forum:
Galerie - 2
 

fajny model ,rzeczywiście zrób zdjęcia bez flesza

Tylko kolej!

 
06-08-09 11:51  Odp: [Relacja] Gaz 21 Wołga
Jacek J 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


 - 1

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=104&i=16&t=4#reply_16

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024