FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
15-07-10 07:19  Odp: [free model] Il-14 LOT/INTERFLUG (Szufladki 12.07.2010)
Pacykarz 

Na Forum:
Galerie - 1
 

struna
>>zimer musisz się przedstawić i trochę popisać postów inaczej dalej nie można ściągnąć. Czyli musisz stać się tzw. pełnoprawnym użytkownikiem.

Pacykarz
>> trochę to dziwne że musi być gaduła , spamerem by cokolwiek ściągnąć z forum

chodzi o to ze to trochę dziwne by ściągnąć coś z szufladek musi nabić postów ( aktywnie działać na forum) wiec może NA SPAMOWAĆ w tematach typu "Podoba mi się" czy " nie podoba" i to uczyni z niego aktywnego ... ale czy to coś wniesie do działalności forum?? na pewno nie a przysporzy tylko roboty moderatorom

PS
Zabroniony dostęp!

Nie masz dostępu do żądanego obiektu. Jest on zabezpieczony przed odczytem lub nie może być odczytany przez serwer.

Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.

JAK WIDAĆ POWYŻEJ tez jeszcze za mało napisałem by cokolwiek ściągnąć z szufladki....

--

Post zmieniony (15-07-10 07:26)

 
15-07-10 07:39  Odp: [free model] Il-14 LOT/INTERFLUG (Szufladki 12.07.2010)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Pacykarz
>trochę to dziwne że musi być gaduła , spamerem by cokolwiek ściągnąć z forum
>....
>chodzi o to ze to trochę dziwne by ściągnąć coś z szufladek musi nabić postów
>.....
>Zabroniony dostęp!
>......
> tez jeszcze za mało napisałem by cokolwiek ściągnąć z szufladki....
>...


Model jest w Szufladkach od trzech dni, specjalnie przygotowany przez Andrzeja w dwóch malowaniach i z polską instrukcją. Posty, które cytujesz są sprzed roku i dotyczą pierwszej wersji modelu (LOT) zamieszczonej nie u nas. Uporządkowałem wątek żeby nie było wątpliwości ;-)

Do Szufladek maja dostęp wszyscy, nawet niezarejestrowani na forum.
Czy ktoś jeszcze ma/miał podobny problem jak kolega Pacykarz ze ściągnięciem modelu z Szufladek? ;-)

pozdr,
k.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024