FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
09-07-09 09:58  [Pytanie] Lotniskowiec - wybór
jama 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam
Mam zamiar kupić model lotniskowca. Mój wybór padł na Gambier Bay, Junyo oraz Graf Zeppelin. Który model byście polecali?
(Do Gambier Bay nie ma elementów fototrawionych lub wycinanych laserowo co jets dla mnie minusem)
Pozdrawiam

Janusz

--

jama

Post zmieniony (09-07-09 10:49)

 
09-07-09 14:36  Odp: [Pytanie] Lotniskowiec - wybór
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

A dlaczego nie Saratoga albo Lexington GPM-u? Mają pełen asortyment elementów fototrawionych. Poza tym, moim zdaniem, to zdecydowanie lepszy wybór niż wymieniony przez Ciebie Graf.



Post zmieniony (09-07-09 14:38)

 
09-07-09 15:09  Odp: [Pytanie] Lotniskowiec - wybór
elessar.telc 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Spośród wymienionych przez Ciebie modeli, zdecydowanie wybieram..... Saratogę z GPMu :-) W poprzedniej relacji z budowy Onslowa widziałem, że miałeś już do czynienia z dużymi okrętami, więc po co masz się rozdrabniać? Sara to chyba najlepszy i najbardziej wypasiony lotniskowiec dostępny na rynku modelarzy kartonowych...

--
Maciek Grajek / elessar.telc

 
09-07-09 19:58  Odp: [Pytanie] Lotniskowiec - wybór
Thunder909 

 

Cytat: "wybor padl na Gambier ,Junyo oraz Graf Zeppelin,który model byście polecali?" .................Odpowiedz : Sposrod wymienionych polecam Saratoge. Coool ! ;-))



Post zmieniony (09-07-09 21:57)

 
09-07-09 21:01  Odp: [Pytanie] Lotniskowiec - wybór
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Według mnie, wybierz ten który Ci się bardziej podoba. Wymienione przez Ciebie lotniskowce różnią się malowaniem i wyglądem i każdy z nich ma w sobie coś co jednym się podoba a innym nie.

Pozdrowionka dla Wszystkich!

 
10-07-09 10:17  Odp: [Pytanie] Lotniskowiec - wybór
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Junyo budował kiedyś Vivit z kartonworku i z tego co pamiętam (chociaż nie jestem na 100% pewny) miał tam jakieś problemy w czasie budowy z burtami.
Odnośnie USS Gambier Bay to musisz pytać Syjka, swego czasu robił nawet relację na forum ale fotki z relacji są już niedostępne.
Odnosnie Graf Zeppelina byłbyś chyba pierwszym, który pokaże swoją pracę na forum. Osobiście sam chętnie zobaczyłbym relację z tego ciekawego lotniskowca.
Rozpatrz za i przeciw i zdecyduj. To jest jednak ważny wybór, bo z budową zwiążesz się na dłuugi czas, więc dobrze to przemyśl. A ja życze udanej decyzji ! :)

--

 
10-07-09 10:48  Odp: [Pytanie] Lotniskowiec - wybór
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

Relacja kolegi Vivita z budowy Junyo. Polecam, bo to bardzo ciekawa i inspirująca lektura :)
http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?t=1735&start=0

--

 
10-07-09 12:18  Odp: [Pytanie] Lotniskowiec - wybór
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

JUNYO też tu popełniłem :)
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=120803&t=118277#reply_120803

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
10-07-09 13:05  Odp: [Pytanie] Lotniskowiec - wybór
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Gdybym ja miał wybierać z tych trzech modeli to wybrałbym raczej na pewno "JUNYO" - okręt bardzo ładny a błędy nawet jesli są to można sobie z nimi zawsze poradzić . A że lubię wszystko spod znaku wschodzącego słońca to co innego.
Ty jednak wybierz to co ci się najbardziej podoba - w końcu to ty , nie ja będziesz go kleił...

--
Pozdrawiam

 
10-07-09 15:40  Odp: [Pytanie] Lotniskowiec - wybór
jama 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dziękuję wszystkim za rady.
Po przemyśleniach skłaniam się za kupnem.... USS Helena z Domu Bumagi. Z lotniskowcem poczekam jak wyjdzie coś nowego.
Przy okazji nie wiecie dlaczego nie działa strona na której są prezentowane modele tego wydawnictwa (http://www.homepaper.info)?

--
jama

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024