FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
13-06-09 16:02  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Wichura - się sprzedadzą, kwestią jest nakład. Ilu z Was kupiłoby np. Milesa M.35 albo M.39? Ja tak, bom prawie-fanatyk RAF, ale inni?

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
13-06-09 16:06  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
wichura3 

 

Ile polskich ciężarówek przedwojennych było wydanych ? Jedna.

 
13-06-09 16:09  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Wichura, ja siłą rzeczy nie mogę wnikać we wszystkie działy. Na pewno ktoś znajdzie coś, czego nikt nie wydał, a co by chciał. Co nie zmienia faktu, że spora rzesza modelarzy czeka właśnie na dobrze opracowane klasyki.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
13-06-09 16:13  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Moze sie sprzedadzą, a może nie. To zawsze ryzyko. Mając do wyboru pewniejszy zysk i ryzyko, ja bym wybrał pewniejszy zysk. Szczególnie że kryzys i takie tam...

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
13-06-09 16:17  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
elessar.telc 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Nawet nie wiecie, jak wielu modelarzy ma głęboko w De czyjeś zdanie o Halu. I jak wielu modelarzy zastanawia się teraz jaki sens ma emocjonalne angażowanie się w dyskusję o modelu, który fizycznie dostępny będzie pewnie za jakieś dwa-trzy tygodnie.
Poz,
Maciek

--
Maciek Grajek / elessar.telc

 
13-06-09 16:41  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Łosiu źle mnie zrozumiałeś, ja nie chcę żeby wydawnictwa były instytucjami charytatywnymi.
Chodzi o to że większość wydawców , oprócz jednego, przynajmniej próbuje co jakiś czas puścić na rynek jakąś rzadką ciekawostkę. Dla niektórych kryzys jest od parunastu lat.

Elessar.telc a kto tu rozmawia o modelu ? ;-)
Model jak zwykle będzie wypasiony, może ukaże się errata i to wszystko.

--


 
13-06-09 16:47  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4


--

pozdrawiam
Piotr




Post zmieniony (13-06-09 19:28)

 
13-06-09 16:50  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

ja też lubie różne modele, nie tylko "klasyki", co widać po sklejonych przeze mnie modelach. Ale nawet jak jakiś model mi nie podchodzi, to nie śmiałbym zarzucać wydawcy złą polityke, bo są osoby którym się to podoba.
Hal ma swoim koncie nie tylko Yamato, T34, Meśka i Spita, ma całkiem sporo innych modeli, których za żadne skarby nie da się nazwać oklepanymi.

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
13-06-09 16:56  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Ok za fińskiego Brewstera gratulacje. Zresztą masz rację, cytując klasyka "nie mój rower , więc nie będę pedałować".

--





Post zmieniony (13-06-09 16:56)

 
13-06-09 17:48  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
wichura3 

 

Piotrze D. - czy to nie jakaś popelina ?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024