FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
13-06-09 22:13  Odp: [Nowość-starość;)] Flota desantowa i in.
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

A ja jestem jak najbardziej za. Na oryginal floty desantowej w zyciu mnie nie bedzie stac :) Poza tym bylo sporo modeli, ktore mimo "recznego" opracowania moga sluzyc do dzis za wzor. Moze akurat nie te najstarsze, ale "Halnego" i Jelcza-kontenera z checia bym nabyl... I PWS-a 26 :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
13-06-09 22:36  Odp: [Nowość-starość;)] Flota desantowa i in.
Rylec 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 5


Suuuper sprawa, dzięki MM i czekam na kolejne wznowienia.

--
coś się kończy, coś się zaczyna

 
13-06-09 23:48  Odp: [Nowość-starość;)] Flota desantowa i in.
pmarcin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 2

Dobrze by było gdyby przy okazji poprawili błędy w opracowaniach jeśli takie były!.

 
14-06-09 06:52  Odp: [Nowość-starość;)] Flota desantowa i in.
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

pmarcin - poprawianie takich już legendarnych opracowań to tak samo, jakby właśnie doprowadzanego do stanu używalności StuG-a-IV wyposażyć w pancerz reaktywny i turbinę gazową - czyli totalnie bez sensu. Abstrahując już od jakości poprawek i tego, że autorzy niejednokrotnie już nie żyją.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
14-06-09 16:27  Odp: [Nowość-starość;)] Flota desantowa i in.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

A nikt nie pomyślał o młodych stażem modelarzach ( by uniknąć określenia "dzieci" ;-) )?
Stare MM-y to świetny poligon - modele proste,w sam raz na rozgrzewkę... A jak młodzież trafi na coś niesklejalnego, to będzie tylko próba silnej modelarskiej woli ;-)
Albo połknie bakcyla kartonu, albo zmieni zainteresowania.

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
14-06-09 17:04  Odp: [Nowość-starość;)] Flota desantowa i in.
wichura3 

 

Obok na półce z reprintami leżą płyty CD z całymi rocznikami, cena jednej 40 złociszy. Co się bardziej " opłaca " nabyć , ewentualnie co jest bardziej " ekonomiczne " ?

 
14-06-09 17:44  Odp: [Nowość-starość;)] Flota desantowa i in.
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Mnie się ten pomysł podoba. Chętnie wrócę do tych starych modeli. Myślę,że doczekam się,,Rudego" z lat sześćdziesiątych ,Łosia,Opla Kateda.To były moje pierwsze modele, które sklejałem. A płytki z rocznikami M.M.mam.

--
Pt-47

 
14-06-09 22:19  Odp: [Nowość-starość;)] Flota desantowa i in.
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Wichura, mam nadzieje, ze reprinty to nie wydruki tych skanow z plyt, a troche bardziej profesjonalnie przygotowany "towar". A jaki problem z drukowaniem ze skanow jest, to pewnie wielu moze o tym napisac...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
14-06-09 22:38  Odp: [Nowość-starość;)] Flota desantowa i in.
Kuba 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Ale dla kogos, kto bawi sie w serial z rodzaju "skleje wszystkie modele z MM" to bedzie jak najbardziej dobry pomysl, bo w koncu na pewno te modele sa lepiej wydane niz samemu mozna sobie wydrukowac z "plujki". Moze sam sobie nawet kupie "na sprobe":)

--

100 % karton!!!!!!!!!!

Post zmieniony (14-06-09 22:40)

 
14-06-09 22:49  Odp: [Nowość-starość;)] Flota desantowa i in.
wichura3 

 

Rafael ,to jest oryginalny skan, za dużo przekłamań nie powinno być. Jednak stare pryki
:-)))) mają sentyment do zabawek z dzieciństwa.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024