FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
05-06-09 11:21  Odp: [Relacja/Galeria] Projekt własny - SU-101 rosyjskie działo samobieżne
Kat 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16


 - 8

Gdzieś już ten model widziałem :) Patrzę na ten magazynek KMu, obejrzałem wszystkie moje zdjęcia i na żadnym nie jest on umieszczony w ten sposób. Mógłbyś pokazać zdjęcie którym się zasugerowałeś?

A całą reszta powala na kolana!

Pozdrawiam

--
_________________
Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani"- Felix Dzierżyński

Makro: HSW Ł-34 , IS-3 , BTR-80, ORP Grom II
Mikro: 2S19 Msta, Man 7t , M1070 HET, Fiat 126p

Moja strona: http://maciek-kat.cba.pl/

 
05-06-09 21:00  Odp: [Relacja/Galeria] Projekt własny - SU-101 rosyjskie działo samobieżne
struna 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 3

Michale.
Wszystko chyba zostalo juz powiedziane co tylko bylo mozliwe na konkursie w Radomiu.
Tylnia beczka a wlasciwie raczej dwi powinny byc jak mowiles. Ponizej zdjecia.

Maciek:





--
pozdro.


 
05-06-09 22:36  Odp: [Relacja/Galeria] Projekt własny - SU-101 rosyjskie działo samobieżne
Kat 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16


 - 8

Struna, no właśnie na zdjęciach które pokazałeś magazynek jest umieszczony normalnie, a u Michała bokiem:



Skrzynka wygląda tak:


na dłuższym, otwieranym, boku na górze ma pasek do przenoszenia. Na bocznym krótszym uchwyt do mocowania na karabinie. Innych wzorów skrzynek do DszK nie ma.

Pozdrawiam

--
_________________
Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani"- Felix Dzierżyński

Makro: HSW Ł-34 , IS-3 , BTR-80, ORP Grom II
Mikro: 2S19 Msta, Man 7t , M1070 HET, Fiat 126p

Moja strona: http://maciek-kat.cba.pl/

 
05-06-09 23:47  Odp: [Relacja/Galeria] Projekt własny - SU-101 rosyjskie działo samobieżne
struna 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 3

No rzeczywiscie tego nie zauwazylem przyklejone drugim bokiem, ale na rysunkach zlozeniowych modelu jest tak jak powinno byc. Moge zapewnic. Wlasnie ogladam je.

--
pozdro.


 
08-06-09 11:15  Odp: [Relacja/Galeria] Projekt własny - SU-101 rosyjskie działo samobieżne
MichalR 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Witam,
Dzięki za miłe słowa mimo, że modelik ma kilka mniejszych lub większych nieścisłości.
Tak, źle skleiłem magazynek. Jakimś sposobem skleił on się obrócony o 90 stopni. "Przednią" część przykleiłem jako tylną i odwrotnie co spowodowało, że jest on właśnie obrócony. Pomyłka.
Już po sklejeniu dojrzałem, że z tyłu są dwa zbiorniki koło siebie nie jeden. Do poprawy.
Oj dostało mi się we Wrocku za gąsienice, oj dostało. Pierwszy raz sięgnąłem po laserki głównie ze względu na czas (chciałem modelik mieć gotowy na Wrocek) i chyba ostatni. Oszczędza się mnóstwo czasu ale to nie to. Sam jestem z nich niezadowolony. Poprawię się i zrobię gąsienice raz jeszcze tym razem z pojedynczych ogniwek :)
Raz jeszcze dzięki.
Michał

--
Gotowe: ASU 85,Orzeł, Putiow-Garford, M113 A1, Type 94, SU-101, Ka-Mi Type 2

 
08-06-09 19:36  Odp: [Relacja/Galeria] Projekt własny - SU-101 rosyjskie działo samobieżne
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Model na żywo we Wrocku wyglądał wspaniale,
pozdrawiam pol

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024