FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
28-05-09 20:59  Odp: [Relacja] Japoński pancernik FUSO /Military model/
Paweł B. (Mruk) 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 7


 - 4

Gratuluję jednego i drugiego :)

Pozdrawiam

--
Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?

 
28-05-09 21:39  Odp: [Relacja] Japoński pancernik FUSO /Military model/
ROBO 

 - 10

...wielkie graciory dla rodzicow :)
jak ten czas leci :( moje maluszki sa juz wieksze ode mnie he he ...

pewnie teraz juz duzo czasu nie bedziesz miał dla stoczniowcow ? piekny model powstaje i jestem ciekaw wcielenia go do słuzby w pełnej gotowosci bojowej...

pozdrawiam.

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
29-05-09 20:40  Odp: [Relacja] Japoński pancernik FUSO /Military model/
Wydawn. A.Haliński 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Przyłączam się do gratulacji - nieźle Pan sobie radzi, nie tylko z kartonem ;-).

Do Zainteresowanych.
Co do barbet w naszym Fuso - przejrzałem raz jeszcze pliki i przyznaję, że cz.172 i 174 zostały "przycięte" przez sąsiednią bitmapę o 0,2 mm, natomiast cz.173 straciła 0,7 mm. Pozostałe barbety zachowały właściwe wymiary. Popełniliśmy błąd, przepraszamy.
A.Haliński

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024