FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
09-05-09 22:04  [Relacja/Galeria] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Paweł B. (Mruk) 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 7


 - 4

Witam!
Zgodnie z radą kol. DarkLorda, zacząłem sobie budowę tego maleństwa, którego wylicytowałem na Allegro. Odetchnę sobie trochę od Orkana i przygotuję do Tigera H1(N1 :-D). Na razie nie znalazłem żadnych błędów oprócz kilku swoich i nieco za małego wcięcia na wrędze B4, ale wystarczyło trochę przyciąć i jest dobrze :)

A dzisiaj mam do pokazania:
- sklejony, oszlifowany i pomalowany ku przestrodze po krawędziach szkielet kadłuba

- złożony na sucho szkielet wieży

- częściowo oklejony kadłub z przymierzoną ,,nadbudówką'' na górze i szkieletem wieży

- i na koniec mój babol, którego nie powinno być widać po zmontowaniu układu jezdnego (ta przerwa powyżej miejsca przyklejenia cz. 9.)


Pozdrawiam i zapraszam na C.D.

--

Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?

Post zmieniony (30-06-09 16:50)

 
10-05-09 00:58  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
DarkLord 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 1

wow... autorytetem się stałem :D

A na poważnie: zwróć uwagę na lewą stronę nadbudówki - aktualnie spasowanie szkieletu pozostawia wiele do życzenia i podczas oklejania poszyciem zakończy się raczej tragicznie. Złóż to do kupy raz jeszcze, albo wyrównaj szlifując, bądź doklejając kawałek kartonu do wypoziomowania, uważając, żeby całość nie zmieniła wymiarów.

--
Ukończono:
PzKpfw I Ausf. A, 4TP, Sturmtiger(99%), E-10
Na warsztacie:
Sd.Kfz. 9 FAMO

 
10-05-09 11:06  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Listek   

Masz troszkę kłopotów z dobraniem retuszu. Rozumiem, że nie każdego stać na zakup wielu puszeczek farbek modelarskich w takiej sytuacji polecam zakup kredek pastelowych, są wiele tańsze i można nimi osiągnąć bardzo zadowalające efekty. Moim zdaniem najlepiej zakupić opakowanie pasteli olejnych ( 48 lub 52 sztuki koszt koło 40 zł ) i i kilka odcieni pasteli suchych ( szare, zielone, brązowe, czarne). Taki zestawik zamknie się w sumie kwotą około 80 -90 zł i starczy tobie na kilka lat.
Co do szkieletu to troszkę więcej precyzji i będzie mniej baboli;-)
Pozdrawiam i dalej obserwuję.

--

Gdy coś ginie, coś powstaje...

Post zmieniony (10-05-09 11:08)

 
10-05-09 16:31  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Paweł B. (Mruk) 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 7


 - 4

DarkLord-nadbódówka złożona na sucho, ledwo się trzyma :)
Listek- Aktualnie nie mam nawet na pastele :( Ale poszperam trochę w szufladach, może znajdę odpowiedni odcień :)

Pozdrawiam

--

Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?

Post zmieniony (10-05-09 16:49)

 
10-05-09 17:08  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Moro, ja osobiście używam plakatówek. Łatwiej dobiera się kolory poprzez mieszanie. A efekt jest też zadowalający. A koszt też jest niewielki. Polecam, spróbuj.

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
11-05-09 11:02  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Moromen - jedno można powiedzieć - jesteś "najpłodniejszym" sklejaczem na tym Forum ;P

Acha: "nadbudówka"

A do retuszu można jeszcze używać poza wymienionymi - kredek akwarelowych,temper - to nie są bardzo drogie rzeczy...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
13-05-09 17:04  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Paweł B. (Mruk) 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 7


 - 4

Matrix OST- teraz też używam plakatówek, a kolory mieszam tylko wtedy, gdy potrzeba mi srebrnego (ale trzeba to zmienić :)). A i sobie pomyślałem, że mógłbym retuszować nie zielonym, który nie pasuje, a brązowym, przynajmniej będzie to wyglądało jak zacieki, odpryski farby itp. Co o tym myślicie?
Mariusz- I chyba najmłodszym :) A w kolejce czeka kolejne 20 modeli... :D

Pozdrawiam

--

Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?

Post zmieniony (13-05-09 17:10)

 
13-05-09 21:29  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Paweł B. (Mruk) 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 7


 - 4

Witam!

Dzisiaj mam do pokazania:
-całość

- kilka mniejszych elementów na kadłubie, wieży i nadbudówce

To ,,coś'' (peryskop?)na zdjęciu nr3 jest takie brudne, bo gdy retuszowałem krawędż to z palców ześlizgnęło mi się prosto na włosy z pędzla, które były całe w farbie :)
- gotowe rolki podtrzymujące (muszę jeszcze tylko wywiercić czymś otwory w kadłubie, włożyć tam trzony rolek i zaglutować)


A tu musiałęm iść z modelem na kolejny kompromis, górny przód nadbudówki powinien być poziomy, ale wtedy wyszłyby mi spore szpary na łączeniach z przodu. Karabin i działko ochlapły mi na dół, nie wiem czemu:


Pozdrawiam i zapraszam na C.D.

--

Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?

Post zmieniony (13-05-09 21:31)

 
13-06-09 20:56  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Paweł B. (Mruk) 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 7


 - 4

Witam!
Chcąc zrelaksować się od budowy relingów w Darze Młodzieży, na tapetę znów wkroczył czterotonowypolski :)

Dzisiaj mam do pokazania:
-całość

-koła jezdne z wózkami

Czy ten brąz wygląda jak rdza?
-zaczątki kół napędowych

-pierwsze paski gąsienic
,ale nie mam się z czego cieszyć :) -
-i trochę optymizmu


Koła włożone w kadłub na sucho.

Ponieważ nie chciało mi się zwijać czterech zwijek mocujących wózki z kadłubem, z zapasu koloru wyciąłem opowiednich rozmiarów prostokąciki, rozwarstwiłem je, okleiłem nimi wykałaczki, odciąłem naddatek wykałaczki i zamontowałem w wózku.Pierwszy raz zabawiłem sie w modelarstwo :) Gumy w kołach jezdnych malowałem 2 razy, bo nie za bardzo mi się podobały te wszechobecne białem punkty :)

Pozdrawiam

--

Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?

Post zmieniony (13-06-09 21:30)

 
13-06-09 21:54  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Jakoś nie specjalnie wyglądają czarne mazy na zielonym wnętrzu koła. Można było ewentualne plamy pokryć odpowiednim odcieniem farby, a nie tak czarnym pojechać bezczelnie ;-)

Nie wygląda to apetycznie, ale buduj, buduj, a w końcu wyjdzie odpowiednio :-)

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
15-06-09 09:44  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
mario1970   

Niestety . Chciałbym napisać , że widzę postęp , ale nie potrafię . Zwykła sprawa modelarskiego sumienia. Musiałbym Cię okłamać.
Na moje , co niestety piszę bez jakiejkolwiek satysfakcji wyszło. Modelarska droga donikąd trwa. Dalej byle szybko , dalej byle zaistnieć na forum. Zero starannosci , wielki pośpiech. Żałość . Tobie się już nawet próbować starać nie chce.

Proponuję zmianę podpisu.

" Prawdziwego modelarza poznaje się po tym , że przynajmniej stara się się robić coraz lepsze modele "

--



 
16-06-09 14:54  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Moromen masz nowego widza a wiesz za co?
Za te wreszcie porządne zdjęcia na eleganckim tle. Jak otwieram relacje i widzę takie zdjęcia to aż się chce oglądać, niezależnie od tematu.

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
16-06-09 16:25  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Czy ja wiem ,czy jest aż tak źle jak to kolega Mario pisze , jak na mój gust to nawet może być - pancerka jest chyba najtrudnejszym rodzajem modelarstwa ( dlatego chyba się za nią nigdy nie zabiorę ) a kolega MOROMEN się powienien wziąć za coś prostrzego - coś latającego i z MM , przede wszystkim powoli , powoli i jeszcze raz powoli bo tak się niczego nie nauczysz - zresztą w sprawie pancerki to nie powinienem się wypowiadać bo to nie moja dziedzina....
Ale zamiast najeżdzać na kolegę to przypomnijcie sobie jak wy kiedyś sklejaliście , ja też nie byłem lepszy - doświadczenie i precyzje to najważniejsze...

 
16-06-09 18:25  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Pancerka? Nie żartuj, bo się koledzy szkutnicy obrażą, a moje alter ego zapyta: "WTF? Oglądałem we Wrocku całą salę okrętów i w życiu nie widziałem tylu mikroskopijnych drutów w modelu kartonowym".

--

Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

Post zmieniony (21-06-09 22:05)

 
16-06-09 19:03  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Mi chodzi o gąski i koła w pancerce to dla mnie czarna magia , choć nie powiem ,żeby mi po głowie nigdy pancerka nie chodziła.... - no wiesz ja jakiś "FUSO" czy "YAMATO" jakoś nie robię - co najwyżej jakiś stary BB i to w 100% standardzie czy jakieś mniejsze ustrojstwo....


--

Pozdrawiam

Post zmieniony (17-06-09 10:31)

 
16-06-09 22:09  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
DarkLord 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 1

Powiem tylko tyle: Moromen niech klei po swojemu i po pewnym czasie sam zauważy, że modelarstwo nie polega na wywalaniu kasy w błoto i ześwinianiu kolejnych modeli w zawodach na czas.
Z jednej strony ma jeszcze czas na rozwój, a z drugiej, po kolejnym modelu na podobnym poziomie coś jednak jest nie tak :/ Szkoda.


--
Ukończono:
PzKpfw I Ausf. A, 4TP, Sturmtiger(99%), E-10
Na warsztacie:
Sd.Kfz. 9 FAMO

 
21-06-09 21:31  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Paweł B. (Mruk) 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 7


 - 4

Witam!
Dzisiaj mam do pokazania:
-koła napędowe

Tą białą plamę jeszcze poprawię.
-koła napinające

- tylni reflektor

- syrenę(?)

Stoczyłem z nią zajadły bój, co zresztą widać.
-żaluzje silnika, jak na pierwszy raz chyba nieżle...

-tłumik z osłoną

Kratownicę osłony wykonałem z pomalowanej na czarno torebki od herbaty miętowej.
-peryskop kierowcy

Nadbudówka z przodu wygląda tak masakrycznie, bo po przyklejeniu peryskopu okazało się, że wieża nie może się obracać (lufa z karabinem zachaczały o peryskop). Więc rozciąłem ścianki nadbudówki, wypoziomowałem dach nadbudówki (bo był lekko do góry), odciąłem o 2mm kartonu za dużo z płyty czołowej, co musiałem maskować zapasem kartonu. Chociaż trodno w to uwierzyć, rozgrzebane wyglądało o wiele gorzej niż teraz. Efekt:


Zrobiłem też łopatę, ale jak zwykle musiałem coś skopać i nie dość, że zapaćkałem SG, to jeszcze zdeformowałem to metalowe (nie wiem, jak to się fachowo nazywa).
Wygląda to tak (obie strony):

Trzonek zrobiłem z wykałaczki, a resztę z aluminium po puszce. A łopatę będę robił aż do skutku.

Kwiatek- Jeszcze coś wykombinuję. A co znaczy WTF?
Mario1970- No niestety, takie jest życie... Na forum swoje wypociny pokazuję głównie po to, żebyście mogli mi doradzać dobrymi radami, nie dla zaistnienia. A skutkami ubocznymi jest pocieszanie się, że jednak nie kleicie tak żle, jak Wam się wydaje i żeby krytycy nie umierali z nudów :)
Piterski- Witam nowego podglądacza! :)
PAWELCIOL- Moim następnym większym modelem bedzie Me-109 z KK, zgoda?
DarkLord- Powoli zaczynam to zauważać :)

A teraz niech krytycy robią swoje.

Pozdrawiam

--

Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?

Post zmieniony (01-07-09 10:43)

 
21-06-09 21:51  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Moromen - widzę, że jeśli chodzi o retusz, działasz nielogicznie.
Powiedz mi, dlaczego jedne części retuszujesz (staraj się to robić wolniej i dokładniej bo paćkasz byle jak) na zielono (spróbuj popracować nad mieszaniem farb, może będzie lepszy odcień) a inne na brązowo? Jakoś nie widze tutaj logicznego uzasadnienia dla tego drugiego koloru...

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
21-06-09 22:08  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

@Moromem: spójrz na Google - nie chodzi o Światową Federację Taekwondo, a wynik masz na szóstym linku licząc od góry ;-)

Jeszcze jedno: zakładając, że nie masz problemów z rozróżnianiem kolorów, to dobór barw do retuszu rzeczywiście jest dziwny, bo przyznasz, że nijak on się ma do koloru wycinanki. Jeśli retuszujesz plakatówkami czy akwarelami, to z mieszaniem nie powinno być kłopotów, tak jak z poprawieniem dotychczasowych barw krawędzi. Działaj, ale z głową :-)

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
23-06-09 20:43  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Paweł B. (Mruk) 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 7


 - 4

Witam!
We are lose, czyli wkońcu, za trzecim razem, udało mi się zrobić łopatę. Ideałem nie jest, ale mi się podoba. A tak wygląda z dwóch stron:

A ,,przy okazji'' wycinania ,,zębów'' do gąsienic złamała mi się 1/5 moich ,,narzędzi zniszczenia'' :-/...


StuG- Ponieważ zielony nie za bardzo pasował do koloru wycinanki pomyślałem, że jak będę retuszował brązowym, będzie to wyglądało jak ślady eksploatacji, ale się pomyliłem... Jeszcze się pobawię w mieszanie kolorów, wszak są wakacje :)
Kwiatek- Nie rozumiem...

Pozdrawiam

--
Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?

 
23-06-09 21:46  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
struna 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 3

Moromen oj raczej lopata chyba do poprawki zadna raczej nie wyglada z 2 stron tak samo nawet tzw saperka nie. Z jednej strony wygieta .
Nozyk wywal mialem takie szybko sie polamaly na szczescie kosztowaly mnie tylko 5zl.
Olfa to podstawa. AK-3 lub AK-1 lub oba ;-).

--
pozdro.


 
24-06-09 15:11  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Paweł B. (Mruk) 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 7


 - 4

Aaaaaaaaaa, oto chodzi... Wpierw myślałem, że coś coś mi się zgięło... Kurde szkoda, że wzory i puszki już wywaliłem...
Ale jakoś sobie poradzę :)

A gdzie mogę te nożyki kupić?
Tego złamanego wywalę, ale pozostałe zostawię, niech wypełnią swoje zadanie do końca...

Pozdrawiam

--

Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?

Post zmieniony (24-06-09 15:37)

 
24-06-09 15:24  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ja mam pytanie, czy ta łopata jest obustronnie wypukła??

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
24-06-09 15:30  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Paweł B. (Mruk) 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 7


 - 4

Już nie :)
Teraz wygląda tak:

Posiedziałem trochę przy kołach jezdnych, myślę, że jest odrobinę lepiej:

Zrobiłem również przedni reflektor:


Poeksperymentowałem też z mieszaniem farb. Najpierw rozjaśniałem i pociemniałem zielony, ale nie zyskiwałem odpowiednich odcieni. Więc się zdenerwowałem, zmieszałem niebieski z żółtym i wyszedł mi ładny Polish Khaki :) Po poprawieniu dwóch pierwszych krawędzi doszedłem do wniosku, że więcej będzie z tego szkody niż pożytku. Następnym razem będzie lepiej :)

Obecnie zabieram się za mocowanie łopaty do kadłuba i robienie zębów, zostało mi ich do wycięcia już ,,tylko'' 200 :)

Pozdrawiam

Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?

Post zmieniony (25-06-09 14:32)

 
26-06-09 11:16  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Paweł B. (Mruk) 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 7


 - 4

Witam!
Przykleiłem już łopatę do kadłuba:

Wyciąłem i wyretuszowałem też wszystkie zęby, jeżeli żaden mi się nie zgubił to jest ich 400 :)

Pozostało mi jeszcze tylko przykleić je do gąsienic, gąsienice dokleić do kół napędowych i napinających, ustawienie kół jezdnych i rolek podtrzymujących i zrobienie sesji zdjęciowej :)

Pozdrawiam

--
Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?

 
30-06-09 16:50  Odp: [Relacja] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Paweł B. (Mruk) 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 7


 - 4

Witam!
Przykleiłem już łopatę do kadłuba, zęby do gąsek, a gąsienice do układu jezdnego, tymsamym kończąc budowę.
Łopata na swom miejscu i cały układ jezdny:

Co można zauważyć na fotkach, nie wyretuszowałem otworów w gąsienicach. Po prostu mnie to przerosło.

I nareszcie, po półtorej miesiąca, galeria końcowa (przepraszam za te duże zdjęcia, ale zapomniałem je zminimalizować do 800pixeli) :


I w plenerze:

Skompletowałem również załogę i wzmocniłem obronę czołgu o 2 Kałachy :) :


Podsumowując, kleiło mi się go bardzo dobrze, nielicząc problemów z zazębieniem gąsienic w kołach napędowych. Reszta to moje niedoświadczenie i pośpiech. Ten model nauczył mnie, żeby mieszać farbki ze sobą i że proste modele również mogą być efektowne :) Bez problemów można polecić go mniej doświadczonym modelarzom, takim jak ja :)

Dane modelu:
-długość.............16cm
-szerokość.........9cm
-wysokość..........8cm
-skala..................1:25
-autor...................p. Paweł Mistewicz
-wydawnictwo....Mały Modelarz

Pozdrawiam

--

Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?

Post zmieniony (30-06-09 16:52)

 
30-06-09 21:11  Odp: [Relacja/Galeria] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

No , nawet ładna puszeczka ci wyszła - a tak na przyszłość klej wolniej a wszystko bedzie pasowało...klej dalej i się nie poddawaj...

--
Pozdrawiam

 
30-06-09 21:19  Odp: [Relacja/Galeria] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

No niezle ci wyszedł tylko wolniej i dokładniej a efekty szybko będzie widać.

--
IN-NY Dom Kultury Ruda Ślaska

 
30-06-09 23:35  Odp: [Relacja/Galeria] PzInż. 140 (4TP)- MM(9/1999) 1:25
Kłosek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 9


 - 11

Z każdym Twoim modelem coraz lepiej! Aby tak dalej! :)
Pozdrawiam!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024