FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
03-05-09 10:38  Odp: [Relacja/Galeria] RWD-14b Czapla
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Taaa, przyznać Ci musze Rafale że zrzędliwy to sie robisz okropnie;) Gratuluje Ci szczerze, bo modelik wyszedł cacy. Podoba mnie sie okrutnie:) A za te zastrzały to medal koloru złotego Ci się należy, bo mnie właśnie od dwupłatów, tudzież innych zastrzałowych samolotków właśnie tego typu elementy odstraszają:)

--
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
04-05-09 08:45  Odp: [Relacja/Galeria] RWD-14b Czapla
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

Z zainteresowaniem ogladałem tą relacją, model Czapli też mam w planach (dlaszych lub jeszcze dalszych ;-), tak więc przyda się każda informacja :>
A samym modelem się nie przejmuj - ważne że ten jest skończony, ma szachownice ;-) i następny będzie lepszy :>

--
____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
04-05-09 12:21  Odp: [Relacja/Galeria] RWD-14b Czapla
greg   

Cześć Rafale,
Model wyszedł Ci dość dobrze. Faktycznie, co Ty chcesz od tego kadłuba?
Jeżeli już , to wydaje mi się że najbardziej (czyt. -tylko-) rzuca się w oczy (patrząc na galerię końcową) opadnięty silnik względem osi kadłuba. Uwidacznia to 3 i 4 fotka ( górny rząd ) , ale najmocniej chyba ostatnie ujęcie( dolny rząd ) . Pewnie można to poprawić jeżeli oczywiście mam rację , bo być może to tylko fotograficzne przekłamanie/złudzenie.
Tak czy siak gratulacje za kolejny Twój model !

 
04-05-09 12:25  Odp: [Relacja/Galeria] RWD-14b Czapla
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

W Czapli oś silnika była właśnie skierowana ku dołowi - taka konstrukcja...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
04-05-09 12:30  Odp: [Relacja/Galeria] RWD-14b Czapla
greg   

No proszę ! Człowiek cały czas się uczy , a i tak głupi umiera ! ;)

 
05-05-09 11:45  Odp: [Relacja/Galeria] RWD-14b Czapla
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Dzięki za miłe opinie. Wiele jednak muszę się jeszcze nauczyć, ale jeśli kogoś zachęciłem ta relacją do sklejenia Czapli, to sukces został osiągnięty :D
Pozdrawiam!
PS. Dzięki Mariusz! :)

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024