FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
29-04-09 15:34  [Relacja] Panzerjagerwagen GPM
Jacekjaco 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam wszystkich
Jestem tu nowy i mam nadzieje że moja praca przypadnie komuś do gustu (w co oczywiście wątpię), ale liczę na krytykę z której mam zamiar się czegoś nauczyć. W przeszłości sklejałem niezliczone ilości kartonowych modeli, jednak nigdy niczego nie udało mi się dokończyć. Teraz postanowiłem to zmienić i zacząć sklejanie od czegoś niezbyt trudnego - Panzerjagerwagen.

Sam początek nie był już dla mnie zbyt radosny. Po podklejeniu dwóch części platformy wagonu jednym kartonem okazało się, że materiał mi się nieco rozjechał. Na szczęście nie jest to znaczna odległość (a tak mi się przynajmniej wydaje), ale w przyszłości będę już wiedział na co zwrócić uwagę w takim przypadku.

Prawdziwą katastrofą okazała się jednak podłużnica.

Mimo kilku godzin grzebania na forum w poszukiwaniu ratunku efekt dalszej pracy jest praktycznie niezmienny. Próbowałem powoli i cierpliwie zaginać karton, wykreśliłem długopisem linię wzdłuż zaginanego miejsca i eksperymentowałem ze zwilżeniem kartonu. Efekt jest ciągle ten sam więc podjąłem decyzję że spód wagonu zostanie pomalowany.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Relacja] Panzerjagerwagen GPM  nowe
Jacekjaco 1789 29-04-09 15:34
 Odp: [Relacja] Panzerjagerwagen GPM  nowe
Demon 453 29-04-09 16:00
 Odp: [Relacja] Panzerjagerwagen GPM  nowe
Jacekjaco 379 29-04-09 16:03
 Odp: [Relacja] Panzerjagerwagen GPM  nowe
Demon 441 29-04-09 16:54
 Odp: [Relacja] Panzerjagerwagen GPM  nowe
Jacekjaco 376 29-04-09 17:13
 Odp: [Relacja] Panzerjagerwagen GPM  nowe
szyszkownik 429 29-04-09 20:27
 Odp: [Relacja] Panzerjagerwagen GPM  nowe
Jacekjaco 1185 29-04-09 22:58

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024