FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  -> 
13-01-12 11:06  Odp: [Relacja] RMS Titanic Fly Model 153
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
vansen: Skany pochodzą z książki, której współautorem jest BRUCE BAVERIDGE - wielki znawca Titanica i pozostałych jednostek klasy Olympic, a prywatnie mój bardzo dobry kolega. O książce można by dużo napisać. Jest to w sumie dość nowa pozycja na rynku, w której przedstawiono bardzo dokładnie budowę Titanica, a nie jego historię. Po raz pierwszy w historii powstała książka o Titanicu oparta na jego dokumentacji stoczniowej. Szczegółowy spis treści książki znajdziesz tu
Tutaj natomiast dostaniesz oba tomy książki w najlepszej cenie.

W zeszłym roku wystawiłem tą publikację na aukcję jak zbieraliśmy pieniążki dla SYRIUSZA. Odzew niestety był prawie żaden :-(.

Pozdrawiam
SZKUTNIK

Post zmieniony (13-01-12 11:09)

 
14-04-12 23:42  Odp: [Relacja] RMS Titanic Fly Model 153
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

23:40......... Bum .... i tak sie to zaczęło.....

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
15-04-12 02:30  Odp: [Relacja] RMS Titanic Fly Model 153
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Godzina 2:25 Kończy się krótka historia najsłynniejszego transatlantyka. Statek RMS "TITANIC"

znika z powierzchni oceanu pociągając za sobą w otchłań 1503 istnienia ludzkie.

CZEŚĆ ICH PAMIĘCI * * *

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
15-04-12 18:35  Odp: [Relacja] RMS Titanic Fly Model 153
Koszałek 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2
 

Szkutnik - przeczytałem z uśmiechem na ustach Twoją dzisiejszą zapowiedź. Patrząc na to że Titanica buduję już trzy lata ( jak ten czas szybko leci) a chciałbym mieć kpl. bliźniaków, to mam zajęcie na najbliższe sześć lat!!!!! A co będzie gdy Twój Titanic spodoba mi się bardziej ? Wtedy będę miał zajęcie aż do emerytury ! - nawet tej późniejszej ;-). Pozostaje mi zatem sprzedać całą moją 2D kolekcję odłożoną na potem, bo właśnie moje plany skrystalizowały się. Mam jeszcze jedno pytanie - czy przewidujesz jakiś system przedpłat , zapisów i jakie będą rabaty dla tych którzy kupią kpl. Rozumiem że obowiązują prawa rynkowe tzn. 3 w cenie 2 ;-)))

Z Poważaniem
Koszałek

 
16-04-12 05:09  Odp: [Relacja] RMS Titanic Fly Model 153
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Koszałek- jak skleisz Titanica do końca i pokarzesz na forum galerię końcową to masz 3 modele w cenie 2. Rzadnych zapisów i przedpłat nie przewiduję ;

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
27-04-12 09:07  Odp: [Relacja] RMS Titanic Fly Model 153
males13   

Ahoj,
Mam takie pytanie, bo kolor pokładów spacerowych i kominów jest inny niż w rzeczywistości, więc czy ktoś jest w stanie "przerobić" skany? Ja próbowałem ale jedynie kominy mi jakoś wyszły, ale pokład niestety nie.

--
SEBASTIAN VETTEL WORLD CHAMPION '10

 
15-05-12 18:45  Odp: [Relacja] RMS Titanic Fly Model 153
males13   

Witam, mam pytanie, czy wiecie skąd zdobyć zdjęcia Titanica ze światełkami, chodzi mi o ich rozmieszczenie itp.?

--
SEBASTIAN VETTEL WORLD CHAMPION '10

 
18-05-12 15:09  Odp: [Relacja] RMS Titanic Fly Model 153
males13   

Witam, mam takie pytanie-uwagę odnośnie kominów, nie są za wysokie? Wygląda jakbyś dokleił dodatkowy czarny pasek od góry, a z tego co widzę w planach tego się dokleja, a ten czarny pasek chyba idzie od środka.

--
SEBASTIAN VETTEL WORLD CHAMPION '10

 
19-05-12 00:01  Odp: [Relacja] RMS Titanic Fly Model 153
Koszałek 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2
 

Sprawdziłem jeszcze raz . Kominy wykonane zgodnie z projektem.
Z Poważaniem
Koszałek

 
02-12-15 09:04  Odp: [Relacja] RMS Titanic Fly Model 153
PIPSZTAL   

Witam, chciałbym zapytać jak idą prace ? ewentualnie może ktoś z kolegów aktualnie skleja Titanica z Fly Model ? Może coś podpatrzę ? Pozdrawiam :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024