FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
25-03-09 23:59  [technika] kompresor MAR MA2000
buczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam.

Czy ktoś z Szanownych Kolegów używa takiego cacka, czy warto to kupic za 300zł?
Jak to się sprawuję i czy bedzię to dobry wybór dla modelarza początkującego z aerografem?
Z góry dzięki za opinie.
Pozdrawiam

 
26-03-09 07:52  Odp: [technika] kompresor MAR MA2000
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Używam takiego, myślę że jest niezły choć przydał by się zbiornik wyrównawczy przed aerografem, bo są dość szybkie zmiany ciśnienia pomiędzy jego załączaniem.


PS. Sorry mój to jest MAR 1000 więc wpis może być niewłaściwy.
--

Pozdrawiam.
-----------------

Post zmieniony (26-03-09 08:39)

 
26-03-09 08:53  Odp: [technika] kompresor MAR MA2000
nephlite   

Witam

Używam dokładnie tego modelu. Fakt cena nie najniższa - zakupiłem go za jakieś 300,- zł. Jak na razie sprawuje się dobrze. Faktycznie, szkoda że nie ma większego zbiornika wyrównawczego. Może też i trochę się grzeje po dłuższym używaniu, ale nic strasznego. Jednak jak najbardziej spełnia swoją funkcję.
Myślę, że jednak warto dać te 300,- zł, jeśli ktoś nie ma smykałki do majsterkowania i przerabiania agregatu lodówkowego.
Polecam i pozdrawiam.

 
26-03-09 10:00  Odp: [technika] kompresor MAR MA2000
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Uzywam i jestem zadowolony.
Zamiast zbiornika wyrównawczego wystarczy wydłużyć przewód doprowadzający sprężone powietrze do aerografu.

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
26-03-09 12:31  Odp: [technika] kompresor MAR MA2000
buczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dzięki Panowie,przekonaliście mnie.Kupuję!
pozdrawiam.

 
26-03-09 13:49  Odp: [technika] kompresor MAR MA2000
Prof. Volta   

A gdzie można kupić to urządzenie?

 
26-03-09 14:01  Odp: [technika] kompresor MAR MA2000
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Sporo jest na allegro

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
26-03-09 18:15  Odp: [technika] kompresor MAR MA2000
OzzY 

 

od siebie tylko dodam, ze za te pieniadze mozna miec kompresor Bass z 10l zbiornikiem wyrownawczym dmuchajacy do 8atm. i z plynna regolacja cisnienia (np. aukcja 594914556) jest zdecydowanie wiekszy ale i ma zdecydowanie wieksze mozliwosci ;]
jak ktos ma miejsce to smialo polecam.... procz aerografu np. swietnie przedmuchuje (z odpowiednia koncowka) wszelkie kurze z ciezko dostepnych miejsc (komputer, sprzet RTV) a opone w moim goralu napompowal do 6 atm w jakies 10-15 sekund ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024