FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
25-03-09 20:32  [nowość]Fototrawione obręcze kół panzer IV
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Chciałem pokazać nowość , jaką chciałbym wprowadzić na rynek , dla tych , którzy poszukują nowych dróg i nie wstrzymują sie przed dodaniem i wzbogaceniem modelu kartonowego o nowe materiały .
Fototrawione czoła kół panzer IV z napisami i wymiarami na testowej blaszce do Waszej oceny .


--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
25-03-09 21:00  Odp: [nowość]Fototrawione obręcze kół panzer IV
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Piotr, ja jako kartonowy konserwatysta i ortodoks powiem, że fajnie sie prezentują:-) Zapewne Ci, którzy lubią uzupełniać swoje modele takimi dodatkami - skuszą się i tym razem. Pytanie, ile ich to będzie kosztowało:-) Zawsze to jakieś urozmaicenie i być może zachęta dla tych, co chcą uzyskać dobry efekt swojej pracy nie do końca standardowymi technikami modelarskimi:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
25-03-09 21:05  Odp: [nowość]Fototrawione obręcze kół panzer IV
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Ogólnie ciekawe... Tylko trochę krzywo (niecentrycznie) wytłoczone - widać na kole podtrzymującym. Będą inne (czytaj: nie niemieckie)?
Wszystko jak zwykle rozbije się o cenę tego cuda....
Ale generalnie im więcej "wspomagaczy" tym lepiej.

PZDR. Mała Mi

--
It'll End In Tears

 
26-03-09 15:23  Odp: [nowość]Fototrawione obręcze kół panzer IV
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Dokumentacja już jest , kółko podtrzymujące zgubiło wymiar , więc jest do poprawki .
Nie martwi mnie to , bo to blaszka testowa . Czy będą one dostępne ?
Na pewno do Pz III i Pz IV , a rynek pokaże czy będzie zainteresowanie kolejnymi zestawami .Oczywiście w miarę zapotrzebowanie do nowo opracowanych modeli mogę takie zestawy przygotowywać .
Cena oczywiście nie jest mi znana .Najekonomiczniej było by wypuścić zestaw do pokrycia tylko kół zewnętrznego rzędu ,więc 4wózki x2 rzędy x2kółka =16 obręczy +4x2 na rolki .
Dla perfekcjonistów konieczny będzie wtedy zakup 2 zestwawów (ale po co?) .

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024