FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
10-03-03 17:52  Sklep z modelami kartonowymi we Wrocławiu- szukam
Ygy 

 

No więc-jak w temacie. Czy znacie cos oprócz składnicy harcerskiej Kameleonie i księgarni Eureka??

Ygy

 
10-03-03 19:18  Re: Sklep z modelami kartonowymi we Wrocławiu- szukam
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

cześć, sklep w holu Dworca Głównego( na podwyższeniu), sklep modelarski w jednym z bunkrowców na pl.Grunwaldzkim (ostatnimi czasy cienki), sklep na pl.Św. Macieja (dawniej pl.Engelsa)
Rajkub

Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
11-03-03 09:46  Re: Sklep z modelami kartonowymi we Wrocławiu- szukam
Kyofu 

 

D.H. "Feniks" w rynku, II piętro - "Składnica Harcerska".
-Ale i tak ze wszystkich podanych miejsc największy wybór jest na dworcu głównym:-)))

 
14-03-03 12:51  Re: Sklep z modelami kartonowymi we Wrocławiu- szukam
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

A ja wczoraj odkrylem jeszcze jeden i to z porzadna obsluga. Ide z dzieckiem na spacer patrze a w ksiegarni na Nowym Dworze jest segregatorek z okladkami modeli. Maja to samo co w Eurece (ten sam wlasciciel) ale taniej i wiekszy wybor bo rzadko ktos tu wpada.

Adres: prostopadla ulica do Chociebuskiej, naprzeciwko "kosciola".

 
15-03-03 19:31  Re: Sklep z modelami kartonowymi we Wrocławiu- szukam
Ygy 

 

Byłem dzisiaj na dworcu- jestem pod wrażeniem! Koleś (bardzo miły, lecz cholernie rozgadany) po tym jak mu powiedziałem, że interesują mnie samoloty, wyjął spod lady ze 100 sztuk różnych modeli- a niektóre już niespotykane... Plus kolejne 50 statków w 1/200 i następne tyle 1/250 i /400. Polecam!!!

Ygy

 
16-03-03 01:16  Re: Sklep z modelami kartonowymi we Wrocławiu- szukam
Ygy 

 

Kyofu- mam pytanie... W Feniksie??? A nie pomyliło Ci się z Kameleonem- kilka kroków dalej???

Ygy

 
17-03-03 19:04  Re: Sklep z modelami kartonowymi we Wrocławiu- szukam
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Ygy, ty to masz szczęście, mi zawsze pokazuja nie więciej niż 30 sztuk :)

 
18-03-03 00:12  Re: Sklep z modelami kartonowymi we Wrocławiu- szukam
Kyofu 

 

Ygy - przepraszam ale te sklepy zawsze mi się mylą...
Oczywiście chodziło o "Kameleon" :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024