FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
17-02-09 21:08  Odp: [Nowość] Parowóz Px 38 z ADW Model
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Panczo a niby dlaczego ??

Gdyby ludzie nie próbowali wytyczać nowych trendów i swoich niecodziennych pomysłów wdrażać w życie to ... mieszkałbyś chłopie w ziemiance ... lub na gałęzi.

I bardzo dobrze, że ktoś próbuje innej drogi. życie i tak to wszystko zweryfikuje, ale próbować trzeba, bo nigdy nie wiemy co będzie na końcu tej drogi :)

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
17-02-09 21:17  Odp: [Nowość] Parowóz Px 38 z ADW Model
cloudwalker 

 - 0

W galerii na stronie wydawnictwa dostępne fotki surówki :)

 
17-02-09 21:18  Odp: [Nowość] Parowóz Px 38 z ADW Model
uboottd 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

@kierownik dzieki za wyjaśnienie. Mnie akurat właśnie bardziej interesowało jak jest z modelami po prostu białymi, niż robionymi z zestawu wycinanego laserem. Ale dobrze poznać obie wersje ;)

 
17-02-09 21:39  Odp: [Nowość] Parowóz Px 38 z ADW Model
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Ludki poczekajcie,dostane skleje/złożę jak kto woli/ pokażę.I wtedy oceniajcie.Dla mnie jest OK .Oszczędzam czas na inne modele.maluję jak lubię.Laserowe wręgi też miały wielu przceiwników a teraz większość ich używa. Cena owszem powala ,ale wiadomo na początku nowinki są drogie.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
17-02-09 22:13  Odp: [Nowość] Parowóz Px 38 z ADW Model
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Astra
Tak zgadzam się z Tobą, czas zweryfikuje i pokaże w którą stronę pójdzie modelarstwo, chociaż ja osobiście nie mam wątpliwości w którą :)
Odnośnie pierwszego zdania, również nie sposób się z nim nie zgodzić :), chociaż w tym przypadku (przynajmniej dla mnie) taki model troszeczkę kłóci się z samą ideą. Ja oczywiście rozumiem świetnie zalety tej inicjatywy, którym zwyczajnie nie sposób zaprzeczyć ( głównie chodzi mi o oszczędność czasu, którego wszystkim nam w dzisiejszych czasach brakuje), ale patrzę też na jego wady ( cena i mimo wszystko jest mniej ambitny niż klasyczna wycinanka).
Rozumiem że postęp jest jak najbardziej wskazany, ale powinien być on umiarkowany. Kiedyś ktoś mądrzejszy powiedział: nie można budować przyszłości, odcinając się od przeszłości. :)

--

 
18-02-09 02:57  Odp: [Nowość] Parowóz Px 38 z ADW Model
Jac 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Ja jestem za (ale oczywiscie kupię tylko okręt).

--
DUILIO

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat

"Życie jest zbyt poważne, żeby je brać na serio".
Ja ;-)

"King Crimson"....i cała reszta.

 
18-02-09 06:46  Odp: [Nowość] Parowóz Px 38 z ADW Model
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Żaglowce są już dwa na rynku wycięte laserowo, budynków kolejowych cała masa, dwa hangary lotnicze (współczesny i z okresu IIwś) ba była już nawet lokomotywa TKt-48 wycięta laserem i to na kolorowych arkuszach!
Głównym motorem rozwoju zawsze było lenistwo, wygoda i cena ale to już dyskusja na zupełnie inny wątek;o)

--
Fanatyk Kartonu

 
26-02-09 14:46  Odp: [Nowość] Parowóz Px 38 z ADW Model
Wydawnictwo ADW   

Witam

Model jest juz dostepny.Wysyłki rozpoczynamy od poniedziałku.
Na naszej stronie www.adwmodel.com są dodatkowo zamieszczone zdjęcia gotowego i pomalowanego modelu.

pozdrawiamy serdecznie
ADW MODEL

 
18-03-09 22:07  Odp: [Nowość] Parowóz Px 38 z ADW Model
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Krótką recenzję otrzymanego modelu zamieścilem tu:

http://www.papermodels.pl/topics3/parowoz-waskotorowy-px-38-adw-model-vt3331.htm#44061

Zapraszam do lektury.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024