FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
25-03-09 10:03  Odp: [Relacja] Bismarck z GPM 1:200
jaca88 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Prace posuwają się do przodu, oto sklejony wczoraj komin, mam nadzieje ze zdjecia sa wyrazniejsze i lepsze, serdecznie pozdrawiam





Nie lubię czerwonego barszczu:P

Post zmieniony (25-03-09 10:09)

 
25-03-09 18:22  Odp: [Relacja] Bismarck z GPM 1:200
jaca88 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 



Jeszcze jedna fotka, troche wiecej detali no i oslony reflektorow

--
Nie lubię czerwonego barszczu:P

 
26-03-09 07:45  Odp: [Relacja] Bismarck z GPM 1:200
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Narazie wychodzi ładnie : ) jedna tylko prośba wstawiaj linki od zdjęć tak aby odrazu otwierały się w pełnym rozmiarze mnie osobiście trochę denerwuje to dwukrotne klikanie myślę że innych trochę też : )
Pozdrawiam Michał

--

 
26-03-09 14:47  Odp: [Relacja] Bismarck z GPM 1:200
Piotr74 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Całkiem niezłe pływadełko powinno wyjść z Twojej pracy :).

Zastanawiałeś się nad jakimkolwiek "uplastycznianiem" modelu, czy też chcesz go zrobić do końca w zupełnym standardzie?

Pozdrawiam

Piotr

PS. Czy dobrze mi się wydaje (na podstawie nicka) że jesteś z Gorzowa?
Jeśli tak, to bardzo się ciesze, bo juz myśłałem, ze to miasto to zupełna pustynia jesli chdozi kartonowców :(

 
26-03-09 15:20  Odp: [Relacja] Bismarck z GPM 1:200
jaca88 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Witaj Piotrze,tak jestem z Gorzowa Wlkp, obecnie mieszkam w Poznaniu gdzie studiuje dziennie:) Masz racje w GW trudno o modelarzy kartonowych, niech swiadczy o tym fakt ze jeden z niewielu sklepow modelarskich gdzie mozna bylo dostac modele kartonowe( ten przy Hawelanskiej) zamienil sie w sklep z odzieza:P Model bedzie w standardzie, nie moge sobie pozwolic na zbyt dluga budowe, mam malo miejsca, inni lokatorzy tez czasami sie wkurzaja:) Jedyne co kupilem to komplet relingow z gpm, ktore powinny byc lada dzien, no i moze lufy w zaleznosci jak wyjda papierowe. Staram sie o dobre tempo budowy poki jeszcze mam czas, jak przyjdzie sesja to bedzie duzy problem:/
Za niedlugo wrzuce nowe fotki

pozdrawiam:)

--
Nie lubię czerwonego barszczu:P

 
26-03-09 17:39  Odp: [Relacja] Bismarck z GPM 1:200
jaca88 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Robie nadbudowke rufowa, prace ida przyjemnie i bezproblemowo:






rzut na całośc:



Oczywiscie jeszcze przede mna retusz, ale to jutro:)

--
Nie lubię czerwonego barszczu:P

 
27-03-09 18:16  Odp: [Relacja] Bismarck z GPM 1:200
jaca88 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Kontuzja nogi, ktora przez ostatnie 2 dni spowodowala brak wychodzenia z domu, przyczynila sie do postepu w pracach:) Przedstawiam nadbudówke dziobowa z wykonanym relingiem( kupny z gpm, niemniej jednak pierwszy w zyciu:)) oraz katapulte w ktorej wyciecie tych trojkacikow spowodowalo ze przybylo mi siwych wlosow na glowie:)a i tak efekt moglby byc lepszy, no ale chyba precyzyjniej nie umiem:/






Nie lubię czerwonego barszczu:P

Post zmieniony (27-03-09 18:17)

 
27-03-09 18:21  Odp: [Relacja] Bismarck z GPM 1:200
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Pokrywy katapulty otwierały sie chyba całkowicie na zewnątrz, czyli na płasko, a nie na stojąco

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
27-03-09 18:58  Odp: [Relacja] Bismarck z GPM 1:200
jaca88 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

w instrukcji sa na stojaco, tak tez wiec zrobilem, w sumie mozna je polozyc bo sklejone stykowo a klej mocno elastyczny:)

--
Nie lubię czerwonego barszczu:P

 
30-03-09 13:36  Odp: [Relacja] Bismarck z GPM 1:200
jaca88 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Nadbudówka rufowa, juz orelingowana


Używam takiego relingu z gpmu


Reling jest do Tirpitza bo do Bismarcka nie ma, w kilku tylko miejscach musialem troche improwizowac z powodu zarowno drobnych roznic w obu modelach jak i innymi oznaczeniami czesci owego reingu

pozdrawiam

--
Nie lubię czerwonego barszczu:P

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024