FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  -> 
04-12-09 12:35  Odp: [Relacja/Galeria] BTR-80 Transporter opancerzony (Modelik 1:25)
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

świetny efekt, gratuluję
kolekcja też niczego sobie
pozdrawiam

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
04-12-09 14:17  Odp: [Relacja/Galeria] BTR-80 Transporter opancerzony (Modelik 1:25)
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Gratuluję ukończenia kolejnego doskonałego modelu. Mam jeszcze pytanie; malujesz aerografem czy pędzlem?

--
Pozdrawiam!

 
04-12-09 14:25  Odp: [Relacja/Galeria] BTR-80 Transporter opancerzony (Modelik 1:25)
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Śliczny jest. Może jakaś podstawko-dioramka? Dobrze by to wyglądało.

--


 
04-12-09 14:36  Odp: [Relacja/Galeria] BTR-80 Transporter opancerzony (Modelik 1:25)
david_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
 

Odnośnie malowania to używam pędzelków. A jeśli chodzi o dioramkę, to tak jak już pisałem wielokrotnie zrobię jedną pod cały konwój pojazdów. Do tegoż konwoju jeszcze mi brakuje ze dwóch modelów. Przynajmniej mam taką nadzieje że mi się to zmieści. Jeśli jednak moje pomiary są błędne to wykonam jeszcze Kraza 255, ale to juz po Titanicu :-)

--
Everything Happens For a Reason

Ukończone: MAZ-543; T-72B; BTR-80
W budowie: RMS TITANIC


 
04-12-09 15:00  Odp: [Relacja/Galeria] BTR-80 Transporter opancerzony (Modelik 1:25)
sokolus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Sie uparł na tego Titanica :P

--
Pojazdy LWP i WP w 1:25
_________________
Warsztat: SCUD
Ukończone: ZSU-23-4 Szyłka (1:25, Fly Model) , Star 266 + ZU-23 + PN 1,5 (1:25, Modelik)
Następnie: zobaczymy...

 
04-12-09 15:38  Odp: [Relacja/Galeria] BTR-80 Transporter opancerzony (Modelik 1:25)
Kat 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16


 - 8

Sokolus, to pewnie dlatego ze Titanic zdobył więcej Oskarów niż Kraz :)

A BTR robi wrażenie, aż mi się zachciało mojego skończyć czym prędzej:)

Pozdrawiam

--
_________________
Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani"- Felix Dzierżyński

Makro: HSW Ł-34 , IS-3 , BTR-80, ORP Grom II
Mikro: 2S19 Msta, Man 7t , M1070 HET, Fiat 126p

Moja strona: http://maciek-kat.cba.pl/

 
04-12-09 15:55  Odp: [Relacja/Galeria] BTR-80 Transporter opancerzony (Modelik 1:25)
david_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
 

Tu nie chodzi o ilość oskarów, tylko o to że wreszcie wyszedł w porządnym opracowaniu i w odpowiedniej skali. A taki statek w kolekcji to marzenie niejednego modelarza :-)

--
Everything Happens For a Reason

Ukończone: MAZ-543; T-72B; BTR-80
W budowie: RMS TITANIC


 
04-12-09 16:08  Odp: [Relacja/Galeria] BTR-80 Transporter opancerzony (Modelik 1:25)
sokolus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Kat powinieneś się zaczerwienic ze wstydu z tempem klejenia swojego BTR'a :]
Tez mam nadzieję że galeria david_'a podziała na Ciebie jak katalizator :P

david_ jestem ciekaw tego jak zaprezentujesz się z modelem zdecydowanie innym niż to co do tej pory prezentowałeś. Kleiłeś wogóle kiedyś statek/okręt ? :)

--
Pojazdy LWP i WP w 1:25
_________________
Warsztat: SCUD
Ukończone: ZSU-23-4 Szyłka (1:25, Fly Model) , Star 266 + ZU-23 + PN 1,5 (1:25, Modelik)
Następnie: zobaczymy...

 
04-12-09 16:49  Odp: [Relacja/Galeria] BTR-80 Transporter opancerzony (Modelik 1:25)
david_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
 

Tak, zdarzyło mi się popełnić RICHELIEU i na dokończenie czeka Belfast, którego zdjęcia możecie zobaczyć tutaj

--

Everything Happens For a Reason

Ukończone: MAZ-543; T-72B; BTR-80
W budowie: RMS TITANIC




Post zmieniony (04-12-09 16:50)

 
04-12-09 17:03  Odp: [Relacja/Galeria] BTR-80 Transporter opancerzony (Modelik 1:25)
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Twój BELFAST wygląda świetnie. Czemu go nie kończysz?

--
Pozdrawiam!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024