FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
24-02-09 13:22  Odp: [Relacja/Galeria] Nieuport 24C.1 z MKF
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Piotter do retuszu srebrnych kolorów idealnie pasował Humbrol 56 do kratownicy użyłem też Humbrola 73. Życzę powodzenia w budowie i jak trzeba to pytaj śmiało.
Dziękuje też kolegom za tak miłe przyjęcie tego co wymodziłem:). Wielkie dzięki.

Pozdrawiam.

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
25-02-09 17:54  Odp: [Relacja/Galeria] Nieuport 24C.1 z MKF
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Model świetny, ja nie mam takich umiejętności.

A gdzie jest ten słodziutki misiu z długimi łapkami ?



--


 
25-02-09 21:12  Odp: [Relacja/Galeria] Nieuport 24C.1 z MKF
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

O! Raduss czytałem o tych zdjęciach ,ale nigdzie ich znaleźć nie mogłem. Dobrze ,że je pokazałeś. Co do tego misia to już mnie się pytano o niego gdzie on jest:). Zaraz na początku wydało mi się to takie jakieś dziecinne, aby przyklejać tego misia:) i założyłem od razu ,że go nie przykleję. Potem na sam koniec sprzątając już ostatnie śmieci po prostu go wyrzuciłem. Teraz jak widzę te zdjęcia to tak myślę , że może jednak trzeba było go przyczepić. No trudno już po wszystkim. Czy mi się zdaje i widzę tam drugiego misia na drugim zastrzale?
Dzięki wielkie za dobre słowo , ale widzę ,że koledzy trochę umniejszają swoje umiejętności:)

Pozdrawiam.

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
25-02-09 21:51  Odp: [Relacja/Galeria] Nieuport 24C.1 z MKF
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

To fakt na lewej stronie COŚ jest, ale można to zidentyfikować jako NOL. Czy to misiek , małpka lub inny pluszak, może jakiś talizman ??? Innych fotek na których widać drugą stronę tej maszyny nie znam.
Zaś misiek z prawej widoczny wyraźnie. ;-)

--


 
26-02-09 11:00  Odp: [Relacja/Galeria] Nieuport 24C.1 z MKF
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

No to w końcu wiadomo gdzie przymocować tego porypanego misia. Rysunek w wycinance jest nadzwyczaj pomocny do ... niczego.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024