FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
16-02-09 17:03  Odp: Sklepy - Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn
Wacek   

Mała Mi tutaj: http://www.hobby-cieszyn.com.pl/index_pl.php
Po drugiej stronie Olzy (chyba) nic nie ma, bo tam długo drożej było i wszyscy z tamtej strony zaopatrywali się u Pana Leszka

--

 
16-02-09 17:10  Odp: Sklepy - Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn
siedem   

Mała Mi na stronie sklepu jest mapka dojazdu http://www.hobby-cieszyn.com.pl/mapka_big.jpg

Spóźniłem sie :)
--

--
Pozdrawiam Marcin

Post zmieniony (16-02-09 17:11)

 
16-02-09 19:18  Odp: Sklepy - Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn
Bialy 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 32


 - 7

Dla mnie temat sklepów w okolicach Bielska też ostatnio nabrał dużego znaczenia. Do niedawna w Czechowicach (gdzie mieszkam) był sklepik modelarski. Niestety jak ostatnio chciałem kupić farbki do retuszu to okazało się, że z modelarskiego zrobił się sklepik z torebkami. Teraz namierzam sklepy modelarskie w Katowicach (niestety tam gdzie pamiętam, że były kilka lat temu jest już co innego) gdzie bywam kilka razy w tygodniu.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów z mojej okolicy.

 
16-02-09 19:48  Odp: Sklepy - Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn
misiek76 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Sklep modelarski jest też w Jastrzębiu Zdroju - nazywa się Skorpion, funkcjonuje od 12 lat. Dawniej tam zaopatrywałem się tam we wszystko. Jakieś dwa lata temu prowadzili jeszcze kartonówki - jak jest teraz - nie wiem. Kleje, szpachle i farby - napewno tam znajdziesz. Pozdrawiam.

 
16-02-09 21:59  Odp: Sklepy - Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn
Kuba 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Hej,

Sklep w Zywcu zostal przeniesiony na rynek, dokladnie po przekatnej do Miedzianej, ew. w lewym gornym rogu rynku patrzac od strony katedry. Niestety wlasciciel stwierdzil, ze kartony mu sie nie oplacaja, bo nikt tego nie skleja. Ma jeszcze resztke modeli, ktore sprzedaje po okazyjnych cenach. Moze komus uda sie jeszcze cos wyhaczyc- powinny byc jakies Modeliki i co nieco z Orlika.

Pozdrawiam!!!

--
100 % karton!!!!!!!!!!

 
17-02-09 12:59  Odp: Sklepy - Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn
trebor   

Witam.
Tak jak napisał MBig jest tylko sklepik na ul. Wzgórze, jak tam będziecie to można zajrzeć przy okazji do antykwariatu na przeciwko (mają tam od czasu do czasu kartonówki, ale głównie stare MM), a w DH Klimczok na dziale z zabawkami jest wyprzedaż farb modelarskich akrylowych (firmy nie pamiętam, słoiki 2 x większe niż Pactry) za 3,50zł.
A zakupy to teraz robię przy okazji zawodów modelarskich (Śrubka i Festiwal Modelarski w Żywcu, Warsztaty Modelarskie w Bielsku-Białej, Zawody w Porąbce), biorę rodzinkę i mamy fajną wycieczkę, a ja przy okazji dokupuję co mi jest potrzebne.
Pozdrawiam.

 
17-02-09 20:08  Odp: Sklepy - Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn
VVitek 

 

Bialy sklep modelarski w Czechowicach zlikwidowali juz jakiś ponad miesiąc temu. Rozmawiałem z właścicielką, powiedziała że nie opłaca się prowadzenie takiego sklepu...



Post zmieniony (17-02-09 20:08)

 
19-02-09 17:27  Odp: Sklepy - Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Sklep modelarski w Cieszynie jest interesujacy,ale z kartonami tak jak wszedzie !?Leszek ,wlasciciel sklepu ,mowi ze slabo schodza,zawsze cos tam ma ,ale wielu przychodzi poogladac a potem zamawiaja modele w internecie ,bo troche taniej.Mozna u niego wszystko zamowic,ale dostawca ma czas ,wiec trzeba uzbroic sie w cierpliwosc,jak mieszka sie w okolicy ,to moze nie problem.Pozdrawiam Krzysztof.
P.S mozna kupic,farby kleje,pedzelki narzedzia itd.no i mase literatury,militarnej i modelarskiej.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024