FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
17-02-09 20:16  [relacja]przyczepa do Willysa M416 - projekt własny
Kacper 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam!
Postanowiłem zbudować od podstaw przyczepę do mojego jeszcze nie skończonego Willysa. Tak jak w temacie będzie to model M416 - taki jak na zdjęciu:


Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać. Póki co powstało tyle co na zdjęciach. Wszystko będzie malowane i poprawiane, bo jeszcze niektóre części mają błędy.




Uwagi mile widziane. Jeśli ktoś posiadałby jakieś materiały to też z chęcią przygarnę. Poza tym zastanawiam się jakie zrobić felgi, bo na wielu zdjęciach są różne.

--

 
26-02-09 12:43  Odp: [relacja]przyczepa do Willysa M416 - projekt własny
Kacper 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Czas na dalszy ciąg relacji. Nie jest co prawda tego bardzo dużo, ale projektowanie też trochę czasu zajmuje. Zwłaszcza jak nie używa się profesjonalnych programów.
To co powstało jest sklejone od początku. Powoli góra przyczepy zbliża się do ostatecznego wyglądu :) A teraz kilka zdjęć:



Mam nadzieję, że niedługo uda mi się wrzucić kolejne fotki.
Pozdrawiam

--

 
26-02-09 14:52  Odp: [relacja]przyczepa do Willysa M416 - projekt własny
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Siemanko
Fajna sprawa taki dodatek :-) a zamierzasz gdzieś tą przyczepkę udostępnić szerszemu gronu modelarzy jak skończysz projektowanie?

--
GG 6801515

 
26-02-09 16:08  Odp: [relacja]przyczepa do Willysa M416 - projekt własny
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Bardzo fajny dodatek. Czy to 1:25?

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 
26-02-09 22:15  Odp: [relacja]przyczepa do Willysa M416 - projekt własny
Kacper 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tak, to jest 1:25. A czy udostępnię tego jeszcze nie wiem. Zależy czy uda mi się jakąś instrukcję do tego zrobić.

 
27-02-09 01:11  Odp: [relacja]przyczepa do Willysa M416 - projekt własny
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jak zrobisz przejrzystą relację to i instrukcji nie będzie potrzeba ;-)
Ale póki co siadam spokojnie i podglądam
Pozdroo

--
GG 6801515

 
05-03-09 12:07  Odp: [relacja]przyczepa do Willysa M416 - projekt własny
Kacper 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Udało się skończyć pierwszą część przyczepki. Teraz niestety będzie trochę dłuższa przerwa, bo muszę zaprojektować pozostałe części. Mam jednak nadzieję, że uda się to zrobić w miarę szybko. Póki co jednak przedstawiam obecny stan przyczepy :) Miłego oglądania :)


Ewentualne uwagi i sugestie mile widziane :) Czeka mnie jeszcze brudzenie przyczepy, ale póki co zostawię to na później.
Pozdrawiam

--

 
15-03-09 23:31  Odp: [relacja]przyczepa do Willysa M416 - projekt własny
Kacper 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Czas na kolejną odsłonę. W sumie bardzo wiele nie powstało, ale myślę, że jest już co pokazać. W tej chwili jestem na etapie robienia zawieszenia oraz kół. Projekt powoli dobiega końca, ale jeszcze chcę w nim zrobić :) Miłego oglądania zdjęć





Post zmieniony (15-03-09 23:34)

 
24-03-09 20:22  Odp: [relacja]przyczepa do Willysa M416 - projekt własny
Kacper 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Drobna aktualizacja postępów. Co prawda nie mam zbyt dużo czasu na klejenie, bo jutro mam koncert, ale co jakąś chwilę zdarza się przysiąść i coś pokleić :) Powstała pierwsza opona i powoli kończę robić zawieszenie. No i pora na zdjęcia:





Post zmieniony (24-03-09 20:25)

 
28-03-09 20:05  Odp: [relacja]przyczepa do Willysa M416 - projekt własny
Kacper 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Pora na kolejną małą aktualizację. Przyczepa cały czas powoli powstaje. W tym odcinku skończone koło, Rama (jeszcze muszę raz pomalować) oraz wszystko złożone na sucho żeby dać pogląd jak będzie wyglądała całość.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024