FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-12-08 00:56  [Relacja] - Walka z wiatrakami cz.2 czyli... Aerospatiale SA-330J Puma - GPM 121
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Witam serdecznie,

Od mojej ostatniej relacji, tudziez jakiejs aktualizacji minelo sporo czasu. Pora najwyzsza, aby pokazac cos nowego, mam nadzieje, ze bez szkody dla tematow, ktore czekaja na skonczenie. Po prostu potrzebuje odskoczni od tego, co dzialo sie ostatnio w moim zyciu i mam nadzieje, ze relacja przebiegnie w miare szybko i gladko...

Rzeczony model to Aerospatiale SA-330J Puma w barwach niemieckiej Bundes Grenz Schutz. "Zolte" wydanie (bylo pozniej wznawiane w "zielonej" serii), opracowanie na poziomie lat dziewiecdziesiatych, chociaz wydaje sie nieco lepsze, niz w przypadku wczesniej prezentowanej przeze mnie "Anakondy". Mam do niej rowniez kabinke Gomixu, miejmy nadzieje, ze dobrze spasowana...

Okladeczka:


W necie znalazlem zdjecia oryginalu (http://www.polizeiautos.de), chociaz pewnie nie tego dokladnie egzemplarza



Ilosc czesci nie jest przerazajaca, chociaz nieco razi reczna kreska :) Po podklejeniu wreg zlozylem szkielet kadluba na sucho, to i owo doszlifowalem, podmalowalem i powstalo cos takiego:



oraz szkielet silnika:



Na dzisiaj tyle... Wracam do klejenia :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
30-12-08 01:25  Odp: [Relacja] - Walka z wiatrakami cz.2 czyli... Aerospatiale SA-330J Puma - GPM 121
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

A dokończonej relacji z budowy Pumy nie widziałem jeszcze - tym bardziej będę podglądał - 3mam kciuki!

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024