FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
17-12-08 15:46  [Bardzo wczesna zapowiedź] krążownik pancerny HMS Good Hope
Fantom Model   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


W sąsiednim watku bandi napisał:


>> Poprosze o linka do sklepu z planami (PRZYNAJMNIEJ DOBRYMI !!!) krazownika z I ws HMS GOOD HOPE (koszty nie graja roli).
>> Mam zamiar zaprojektowac ten okret .


Janisz odpisał:

>> Proszę bardzo:
>> http://www.nmm.ac.uk/contact/buy-ship-plans/
>> tam masz maila i pytaj się misiów co mają na ten temat .


Akurat tam są w miarę kompletne plany do HMS Drake. Do HMS Good Hope są tylko jakieś elementy wyposażenia, nieprzydatne przy budowie modelu. Trzeba szukac gdzie indziej, ale pozwólcie , że zostawię tę informację dla siebie.

Od dwóch lat zbieram materiały do budowy Good Hope. Mam własciwie potrzebny komplet, od rozpoczęcia budowy powstrzymuje mnie jedynie nieskończona Suzuya. Oczywiscie nikomu nie mogę zabronić projektowania tego samego okrętu, więc proszę traktować to jedynie jako zapowiedź, po to abym nie był posądzany o podkradanie tematów innym wydawcom.

Aby nie być gołosłownym na razie mogę pokazać to. Wiecej mam nadzieję na wiosnę.
http://www.fantom-model.pl/gharkusz1.jpg

Pozdrawiam

 
17-12-08 16:05  Odp: [Bardzo wczesna zapowiedź] krążownik pancerny HMS Good Hope
bandi   

Witam,
Bardzo dobrze ze wydawnictwo Fantom Model dalo te zapowiedz , mialem zamiar zaprojektowac ten model ale jesli macie dokumentacje i checi to oczywiscie poczekam na Wasz model, po modelu HMS Repulse wiem ze warto poczekac bo zrobicie to profesjonalnie.
Swoja droga gdyby wszystkie wydawnictwa choc wspomnialy o swoich planach to nie bylo by wchodzenia sobie w tematy i nie bylo by prob zdyskwalifikowania modelu juz wydanego z powodu tego ze ktos juz ma na ukonczeniu taki sam temat ,jak to mialo miejsce w temacie Kamaza z ADW.

Pozdrowienia dla Fantom Model !!



Post zmieniony (17-12-08 17:39)

 
17-12-08 16:11  Odp: [Bardzo wczesna zapowiedź] krążownik pancerny HMS Good Hope
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Wlasnie mialem cos napisac w tym temacie.Naprawde dajmy zaprojektowac Zurowi TEN model.Mysle ze rozczarowania nie bedzie :-)

--
Royal Navy first !!!

 
17-12-08 17:53  Odp: [Bardzo wczesna zapowiedź] krążownik pancerny HMS Good Hope
Maverick33 

Na Forum:
Relacje w toku - 17
Relacje z galerią - 8
Galerie - 11
 

Żeby tylko sie nie zrobił wyścig kto szybciej co zaklepie.

--
Maverick33

Zapraszam do galerii http://www.adwproject.opole.pl - dział galeria

Skończone : Wagon 202L, Px4, EP09 , Pt47 , Pu29 , Wagon 120A , OKz32 , SP45-142 , Wagon 401R , Wagon 401Z , Wagon 401 Ka"Gags" , Wagon 408s , EU07, ET22-243 , Sm48-060 , SU45-217

Na warsztacie:

TY51 1:25 - 80%
Ty5 1:25 - 55%


 
17-12-08 18:51  Odp: [Bardzo wczesna zapowiedź] krążownik pancerny HMS Good Hope
grisza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

I tak oto HMS Niekomercyjny stracił swój przedrostek... ;-)
Powodzenia, gr

 
17-12-08 18:55  Odp: [Bardzo wczesna zapowiedź] krążownik pancerny HMS Good Hope
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

A ja chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jedną, istotną rzecz.
Uważam za bardzo profesjonalne podejście do klienta takie działanie jakie prezentuje Żur i jego wydawnictwo Fantom Model. Nie robienie od dawna jakieś dziecinnej tajemnicy ze swoich planów jest godne pochwały (patrz HMS "Repulse", czy "Suzuya)" i dla mnie jako klienta jest oznaką szacunku do mnie. Wiem czego się spodziewać, na co odkładać pieniądze i na kiedy, słowem tak powinno być u każdego wydawcy. Zapobiega to potencjalnemu dublowaniu tematów, niedomówień o podkradaniu pomysłów itp. rzeczy. Można (prawie) na bieżąco obserwować postęp prac. Niestety, z polskich wydawnictw jak widać robi to tylko Fantom Model. Podobnie działa też ukraiński Dom Bumagi. Reszta bawi się w "TOP SECRET" i myśli, że dzięki temu sprzeda więcej swoich wyrobów. Otóz tak nie jest, wystarczy popatrzeć na rynek firm produkujących modele plastikowe, gdzie pół roku przed premierą wiadomo kto nad czym pracuje. Wtedy "apetyt" u klientów rośnie, nawet tych, początkowo niezdecydowanych.

--

Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

Post zmieniony (17-12-08 18:56)

 
17-12-08 19:11  Odp: [Bardzo wczesna zapowiedź] krążownik pancerny HMS Good Hope
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Syjek, co bedzie w nastepnym specjalnym MO? ;)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
17-12-08 19:43  Odp: [Bardzo wczesna zapowiedź] krążownik pancerny HMS Good Hope
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Już gdzieś pisałem: SSBN Delta III class

--

Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

Post zmieniony (17-12-08 19:47)

 
17-12-08 19:43  Odp: [Bardzo wczesna zapowiedź] krążownik pancerny HMS Good Hope
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Korsarz: japoński lekki okręt desantowy typu T101 ;-)

Żur: jak tam Suzuya ? Nie pospieszam bynajmniej, ale może jest coś nowego do pokazania ? :-)

pozdrawiam serdecznie,
randar

--
PS To oczywiście marzenie, i przepraszam za zaśmiecanie wątku ;)




Post zmieniony (17-12-08 19:51)

 
17-12-08 19:49  Odp: [Bardzo wczesna zapowiedź] krążownik pancerny HMS Good Hope
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Syjek, jak widzialem go sklejonego na kartonworku, tego samego autora co Akula, to mialem tylko taką jedyną nadzieje ze ta delta gdzies sie pojawi i ze wlasnie w MO, czyli, krotko mowiac, tak myslalem ;) Super!
A Good Hope.... Jak przegladalem ostatnio swoje zbiory pierwszowojennych okretow, to naszla mnie refleksja ze w kartonie chyba jeszcze nigdy nie bylo angielskiego krążownika pancernego... i co wiecej, że chetnie bym takiego posiadł :)

--

Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.


Post zmieniony (17-12-08 19:50)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024