FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
12-11-08 12:38  Odp: [relacja]Jelcz 043 PKS-ADW MODEL
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

A w mojej pamięci zapisał się pełen wdzięku i maestrii zamaszysty ,płynny ruch zmiany biegów długą dźwignią w podłodze...
Dla zobrazowania dodam,że przypominał on mieszanie długą kucharską łychą bigosu w kotle... ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
12-11-08 14:13  Odp: [relacja]Jelcz 043 PKS-ADW MODEL
Padre 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
 

O ile mnie pamięć nie myli to między kanapami były rozkładane siedzenia z rozpinanymi pasami zamiast oparć.

--
Pozdrawiam
9058348
W stoczni: Koga Hanzeatycka
W hangarze: P-51D Mustang
Zwodowane: Rzymski statek handlowy, grecka birema, łódź faraona, łódź rybacka , Łódź św. Wojciecha A.D. 997 - JSC
Gotowy: Sherman vc Firefly, Fokker Dr.1

 
18-11-08 17:10  Odp: [relacja]Jelcz 043 PKS-ADW MODEL
tadek28 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam po małej przerwie

Mam mały problem z dostepem do internetu i aparatu dlatego nie moge relacjonowac sklejania tak krok po kroku.
Przepraszam tez za jakośc fotek, ale puki nie mam swojego aparatu lepszych nie będzie :)

W modelu udało mi się skleić już resory,układ kierowniczy,łumik i koła.
Całość pomalowałem czarnym półmatem.Prosze nie zwracać uwagi na opony które bedą matowe troche później.
Podwozie posypałem tez ztartym pyłem rdzy aby troche odwzorować rzeczywisty wygląd podwozia.

Błędów na tym etapie brak-podwozie skelejało się ładnie,robi fajne wrażenie.Jest długie i efektowne-nie moge się doczekac kiedy pojawi się nadwozie ! :)

Kolejny etap jaki sobie wytyczyłem to burty nadwozia.

pozdrawiam fanów kartonu















--
tadek28

 
18-11-08 18:42  Odp: [relacja]Jelcz 043 PKS-ADW MODEL
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Jak możesz to zrób dokładniejsze zdjęcia felg bom ciekaw okrutnie...

Cholera chyba jednak wydam te siedem dych, a Twoja praca będzie ku temu przyczynkiem.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
18-11-08 19:13  Odp: [relacja]Jelcz 043 PKS-ADW MODEL
Szeryf 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Tadek, oglądam Twoją relację ze wzmożoną ciekawością. Idziesz jak burza. Chociaż moim skromnym zdaniem całe podwozie, nie tylko koła, świecą się trochę za mocno, ale może to lampa błyskowa tak przekłamuje. Też jestem ciekaw jak będzie wyglądać cała góra. Kibicuję!

 
18-11-08 19:27  Odp: [relacja]Jelcz 043 PKS-ADW MODEL
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Ceva, moim skromnym zdaniem warto zainwestować w laserówki - są między innymi napisy na oponach, do nakładania literka po literce. Mam komplet, po cichutku się przyglądam, jak z tym idzie...
Padre, w ogórku z poznańskiego MPK są takie pasy oparciowe do dziś; muszę tam wyskoczyć w którąś niedzielę i zrobić kilkoro zdjęć.
--

Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

Post zmieniony (18-11-08 19:41)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024