FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 16Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
30-10-08 00:08  Odp: [Relacja] HMS Colombo [wyd. DOM BUMAGI]
Porcupine   

Dwa słowa wsparcia w tej relacji dla Ciebie Łukaszu od znajomego:

MAKKA PAKKA

 
30-10-08 05:48  Odp: [Relacja] HMS Colombo [wyd. DOM BUMAGI]
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Mareczku, jak to mówią: "I wszystko";-)))

--

 
30-10-08 10:26  Odp: [Relacja] HMS Colombo [wyd. DOM BUMAGI]
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Adrianie, czy popełniłem gdzieś błąd? Bo mimo szczerych chęci nie potrafię zinterpretować Twojej zgaduli;) Czy pasek, który przykleiłem jest zły (on jest taki jak w oryginalnej wycinance tyle że bardziej czarny...), czy chodzi o coś innego?
pozdr. Łukasz

--

 
30-10-08 11:31  Odp: [Relacja] HMS Colombo [wyd. DOM BUMAGI]
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Nie chodzi mi o zaden pasek.Chodzi mi o szoste zdjecie od dolu w ostatniej sesji zdjeciowej .Tam gdzie na samej rufie schodza sie dwie burty.Moze to zludzenie ale wyglada jakby burty odstawaly od koncowej oklejki dna.Tak sie tylko pytam..moze brakuje paru malych naciec....Ja sie naprawde nie czepiam :-) Model wychodzi calkiem niezle.Jedyne czego bym sie przyczepil to ze autorzy troche poszli na latwizne i nie zrobili "prawdziwego" wygietego w przekroju pokladu tylko plaski [pewnie latwiej modelowac :-)].......czekam na dalsza czesac relacji.

--
Royal Navy first !!!

 
30-10-08 12:55  Odp: [Relacja] HMS Colombo [wyd. DOM BUMAGI]
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Adrianie, sklejki na rufie "dopieszczę" jeszcze dzisiaj. Nie odbieraj mojego ostatniego pytania źle - ja tam wolę jak ktoś mi zwróci uwagę;-)) Zawsze można zrobić coś lepiej.
Problem oklejki jest taki, że zakrzywienie rufy, a tym samym łączenie poszycia części dennej z burtą jest dość trudne i trzeba je ładnie oprofilować. Ja trochę za szybko go robię i stąd jego wygląd, ale obiecuję to poprawić.
W kwestii waloryzacji poszycia kadłuba, czy macie jakieś fajne techniki na jej robienie? Ja użyłem suchej pasteli, ale może ktoś z was ma swoje metody - z miłą chęcią ich wysłucham;-))

pozdr. Łukasz

--

 
30-10-08 14:23  Odp: [Relacja] HMS Colombo [wyd. DOM BUMAGI]
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Colombo to na cześć porucznika Colombo - detektywa?

A w kwestii formalnej; czarny pasek, na najbardziej rufiastym fragmencie rufy, odstaje od poszycia dennego, czy to tylko złudzenie łoptyczne (6 zdjęcie od dołu)?

--

serwusik

Post zmieniony (30-10-08 14:26)

 
30-10-08 22:17  Odp: [Relacja] HMS Colombo [wyd. DOM BUMAGI]
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

witam
mam prośbę o kontakt na maila andzem@poczta.onet.pl( nie chcę zaśmiecać wątku ) , chciałbym odwiedzić modelarnię i zobaczyć w realu ten model , mam nadzieję że będzie możliwośc
pozdrawiam Andrzej

 
31-10-08 21:59  Odp: [Relacja] HMS Colombo [wyd. DOM BUMAGI]
Hanys 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


 - 1

Hej Luka!!
Widzę, że się wreszcie odważyłeś i popłynąłeś :-))). Pięknie Ci to wychodzi, byle tak dalej. Kibicuję. Apropo, już wkrótce będziemy mieszkali bliżej siebie. Pozdrowienia dla rodzinki

--
----------------------------------------------------------------------------------
Robert Nowak "Hanys" - okręty PMW, IJN i Koninklijke Marine II wojna światowa
----------------------------------------------------------------------------------

 
01-11-08 02:34  Odp: [Relacja] HMS Colombo [wyd. DOM BUMAGI]
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Dzięki Robert!

--

 
01-11-08 23:47  Odp: [Relacja] HMS Colombo [wyd. DOM BUMAGI]
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Lazarus, co z tą rufą? Może wklej dokładniejsze zdjęcie samego jej końca.

--
serwusik

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 16Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024