FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
17-07-08 08:05  [Pytanie] o Dunkerque z WAK
bolo-ok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


 - 4

Witam. Od pewnego czasu chodzi za mną budowa czegoś większego, wybór padł na jakiegoś "francuza". Jako że wizualnie bardziej podoba mi się Dunkerque niz Richelieu mam pytanie. Na forum znalazłem tylko szczątkowe opinie na temat wydania Dunkerque z GPM, natomiast jeśli chodzi o wydanie WAK-u nie znalazłem raczej nic poza przypuszczeniami i zgadywankami przy okazji zapowiedzi wydania tego pancernika, a właśnie to wydanie by mnie interesowało najbardziej. Jesli ktoś miał do czynienia z tym modelem proszę o wszelkie rady i wskazówki, również dotyczące elementów waloryzujących, czyli luf i elementów fototrawionych które również można do tego modelu dokupić. Z góry dziękuję za wszelkie rady i pomoc.

 
17-07-08 08:46  Odp: [PYTANIE] DUNKERQUE Z WAK
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

W temacie DUNKERQUE odpowiedź jest raczej jedna - nowe opracowanie z WAK.
Ten model GPM to już raczej zabytek, dla kolekcjonerów.

Zerknij na link do wydawcy:
DUNKERQUE

Jest też komplet dodatków:
wręgi, lufy, elementy foto

Okręt widziałem tylko na zdjęciach. Powiem szczerze, że całkiem fajnie się prezentuje. Może nie jest to max skomplikowana jednostka (w sensie opracowania), lecz śmiało mogę stwierdzić, że poprawnie sklejona ucieszy niejedno oko modelarza.

A i cena jak na dość spory model jest wg mnie umiarkowana.

--
pzdr
Kemot

 
17-07-08 10:44  Odp: [PYTANIE] DUNKERQUE Z WAK
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Może się przyda http://www.papermodeling.net/forum/viewtopic.php?t=704

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
17-07-08 11:02  Odp: [PYTANIE] DUNKERQUE Z WAK
bolo-ok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


 - 4

Przyda się na pewno, tym bardziej że zona skończyła stosunki międzynarodowe na kierunku Wschodoznastwo, teraz ją zapędzę i bedzie tłumaczyć :-)

 
17-07-08 12:50  Odp: [PYTANIE] DUNKERQUE Z WAK
Duźgu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13


 - 4

Nie trzeba. Spójrz kto prowadzi relację i skąd pochodzi. To Polak, więcej to panAdaś. Wystarczy się z nim skontaktować, a może i tu coś o tym modelu napisze? :)

--

Syn ciężkostrawny.

Post zmieniony (17-07-08 12:52)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024