FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
14-07-08 18:08  Odp: [Relacja] Neger - czyli murzyn po niemiecku
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

No tak ale chodzi mi o to że jak tam sziedział jezdziec, to wlasnie zapalnika w torpedzie- pojezdzie nie powinno byc, dla tego sie dziwie ;)
Hmmm...
http://www.uboat.net/photos/neger.jpg
Chociaz... http://hometown.aol.de/edoering/images/neger1.jpg
aa, sam juz nie wiem ... ;)
--

Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.


Post zmieniony (14-07-08 18:12)

 
14-07-08 18:45  Odp: [Relacja] Neger - czyli murzyn po niemiecku
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

W publikacji "Ostatnia broń Donitza" na planszach barwnych i na zdjęciach ta cześć torpedy miała inny kształt: bardziej opływowy, z tego co pamiętam. zapalnik był tylko w części "bojowej". To akurat detal bo łatwo to poprawić. A reszta myślę, ze jest ok bo nie jestem wodniakiem :P Przypominam sie Pulpeto o moim "ochotnictwie" :P

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
15-07-08 09:34  Odp: [Relacja] Neger - czyli murzyn po niemiecku
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Podejrzewam, że była to jakaś pozostałość pozapalnikowa ;-) Na materiałach, które posiadam coś takiego jest, więc to zrobiłem.
Chopin - jeszcze nie wiem jakie beda dalsze plany wobec tego modelu, jak cos postanowie to się odezwę.
Pozdrawiam

--
KMH Sokół Radom

 
15-07-08 19:36  Odp: [Relacja] Neger - czyli murzyn po niemiecku
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tak mi się napatoczyło pod rękę wiedz wstawiam skany z tego opracowania:





Jest tam jeszcze zdjęcie „Mardera”, następcy „Murzyna”. Przepraszam za offtopik, ale tak sentymentalnie dosyć do tematu podchodzę, bo strasznie mi się ta konstrukcja podoba ;)
Stąd tez się wzięły moje spostrzeżenia co do kształtu przodu torpedy „matki”. Ale mam prawo się mylić i źle zinterpretować te materiały bo nie jestem wodniakiem ;)

--

Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

Post zmieniony (15-07-08 19:40)

 
16-07-08 08:49  Odp: [Relacja] Neger - czyli murzyn po niemiecku
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

A ja mam takie materiały, o proszę:





Nadejszła wiekopomna chwila.
Wodowanie murzyna stało sie faktem.
Taka na razie nocna sesja zdjęciowa, podziwiajcie, krytykujcie i róbtaaa co chceeetaaaa ;-)







Jak będę miał momencik, po urlopie, to se pstryknę sesję nadworową.
Pozdrowionka
I do następnego modelu.

--

KMH Sokół Radom

Post zmieniony (16-07-08 08:50)

 
16-07-08 09:55  Odp: [Relacja] Neger - czyli murzyn po niemiecku
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Rewelacja! Mam nadzieję, że wydasz kiedyś ten model.

--
Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 
16-07-08 18:47  Odp: [Relacja] Neger - czyli murzyn po niemiecku
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Czy jesli nigdzie nie bedzie dostepny, to mialbys ochote sprzedac mi projekt do wlasnego użytku? ;)
Gratuluje!

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
17-07-08 07:43  Odp: [Relacja] Neger - czyli murzyn po niemiecku
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Czy będzie wydany tego nie wiem. Jak wróce z urlopu to popytam tu i tam. Bo tam gdzie na razie pytałem, chęci na wydanie go nie było. Teraz trzeba zrobić do niego instrukcję, a tego baaardzo nie lubie robić. Ale to dopiero za jakieś dwa trzy tygodnie.

--
KMH Sokół Radom

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024