FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
13-06-08 15:02  Odp: [NOWOŚĆ] AH-1F "Cobra" - Kartonowa Kolekcja 1-2/08
Kat 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16


 - 8

Teraz przydał by się jeszcze do kompletu UH-1 w długiej wersji :)

--
_________________
Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani"- Felix Dzierżyński

Makro: HSW Ł-34 , IS-3 , BTR-80, ORP Grom II
Mikro: 2S19 Msta, Man 7t , M1070 HET, Fiat 126p

Moja strona: http://maciek-kat.cba.pl/

 
14-06-08 01:40  Odp: [NOWOŚĆ] AH-1F "Cobra" - Kartonowa Kolekcja 1-2/08
Wojtu 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Kat, z ust mi to wyjąłeś. UH-1D kupuje w ciemno, tak jak N, tak jak zresztą każdą odmianę tego śmigłowca:)

 
14-06-08 11:57  Odp: [NOWOŚĆ] AH-1F "Cobra" - Kartonowa Kolekcja 1-2/08
AWOT   

NARESZCIE !!!! Tyle lat czekałem na ten model. Jeszcze trochę i sam bym go chyba opracował. Panie Pawle Serdeczne dzięki za spełnianie marzeń! Kupuję ten model!

--

AWOT

 
20-06-08 10:18  Odp: [Nowość] AH-1F ''Cobra'' - Kartonowa Kolekcja 1-2/08
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Zakupiłem sobie wspomniany model i … podkreślam moim zdaniem …naprawdę wartościowe opracowanie godne polecenia.

Pojawił się sklejki poszczególnych segmentów, co mnie naprawdę bardzo cieszy a i ułatwi sprawę początkującym modelarzom w przypadku spasowania elementów, pojawiła się delikatna subtelna waloryzacja w okolicach podziału wszystkich blach, drukarnia dała rade i sprawiła naprawdę odpowiednio nasycony kolorek.

Wszystko to sprawiło, że model kupiłem natychmiast po przejrzeniu go i uważam, że jest znakomitym kompromisem między ceną, jakością opracowania, czasem, jaki potrzeba na zrobienie go i finalnym wyglądem.

Panie Pawle świetna robota.

Pozdrawiam

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
20-06-08 14:30  Odp: [Nowość] AH-1F ''Cobra'' - Kartonowa Kolekcja 1-2/08
Mariusz 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Cześć

Zgadzam się że model jest super.Opis ciekawy okładka też jedynie brak mi małego zapasu koloru na wypadek jak coś nie wyjdzie.Cena zadowalająca.
Mam małe pytanie?
Jakie farbki firmy pactra mogą być dobre do retuszu tego modelu ?
Pozdrawiam.

 
20-06-08 16:10  Odp: [Nowość] AH-1F ''Cobra'' - Kartonowa Kolekcja 1-2/08
cloudwalker 

 - 0

Otóż mały zapas koloru jest :) Arkusz nr 2, u dołu po środku, prostokącik o wymiarach ca 3x4 cm :)



Post zmieniony (20-06-08 16:10)

 
23-06-08 12:14  Odp: [Nowość] AH-1F ''Cobra'' - Kartonowa Kolekcja 1-2/08
tyg   

Temat trochę z boku moich zainteresowań ale też się skusiłem i nie żałuję. Rzeczywiście nie ma co porównywać go z pierwowzorem z MM jeżeli chodzi o wyposażenie kabiny. To co najmniej różnica dwóch klas. Model unowocześniony wzorowo i moim zdaniem niczym nie odstaje od współczesnych opracowań.
Abstrahując od tematu to teraz czas na jakąś nowość, a potem kolejna powtórka:)
Pozdrawiam i życzę (sobie przede wszystkim:)) dalszych wspaniałych opracowań
tyg

 
26-06-08 18:41  Odp: [Nowość] AH-1F ''Cobra'' - Kartonowa Kolekcja 1-2/08
Paweł B. (Mruk) 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 7


 - 4

Też go kupiłem i też nie żałuję.Na razie zrobiłem kabinę załogi i obyło się bez problemu. A to że kanciasta osłona to dobrze. Każdy se poradzi.

--
Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?

 
27-06-08 14:52  Odp: [Nowość] AH-1F ''Cobra'' - Kartonowa Kolekcja 1-2/08
Paweł M. 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


UWAGA. W modelu "Cobry" błędnie została wydrukowana część 46P (jako lustrzane odbicie). Errata z tym elementem zostanie dodrukowana. Osoby zainteresowane otrzymaniem w/w erraty proszone są o kontakt po 7 lipca 2008 na adres: kartonowa.kolekcja@op.pl
Feralny, poprawiony element zostanie także wydrukowany w kolejnym numerze "Kartonowej Kolekcji" (3/2008).
Paweł Mistewicz



--
http://www.kartonowa.pl

 
27-06-08 16:22  Odp: [Nowość] AH-1F ''Cobra'' - Kartonowa Kolekcja 1-2/08
kari   

... i to się nazywa profesjonalne podejście do sprawy (czyt. nabywcy). Brawo!
Pozdrawiam.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024