FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
12-06-08 18:30  [G] Hurricane po raz trzeci czyli MK.IID z Orlika
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Witam!
Dawno nie było mnie forum. Miałem matury i w związku z tym nie było czasu na klejenie, ale matury się skończyły:) Ledwo co zrzuciłem z siebie garnitur i na warsztat poszedł Hurraś z wydawnictwa Orlik MK, którego otrzymałem w prezencie od autora, Łukasza Fuczka. Model ukończyłem wczoraj w godzinach popołudniowych, kiedy to Portugalczycy łoili Czechów.
Model kleił się bardzo przyjemnie i bez większych problemów, będę miło wspominał spędzone nad nim chwile:) Wszystko pasowało dobrze;)
Jedynym i największym kłopotem były zasobniki na działka. Są one złożone z czterech elementów. Chyba poświęciłem im za mało czasu, nie uformowałem tak jak powinny być i dlatego nie wyszły dobrze. Z reszty modelu jestem bardzo zadowolony i nie napotkałem trudności przy budowie.
Dziś od rana robiłem zdjęcia Hurricane'owi czego efektem są trzy galerie: w domu, na warsztacie i tarasie, "w terenie", oraz razem ze "starszymi braćmi" czyli Mk I i Mk IIc.
Chciałbym zwrócić uwagę na to, że wszystkie 3 Hurrasie powstały w ciągu jednego roku, tj. Mk I (lipiec-sierpień 07) Mk IIc (wrzesień-październik 07) i Mk IId (maj-czerwiec 08).
Teraz czas na zdjęcia:

Galeria nr 1






Galeria nr 2, ta podoba mi się najbardziej:) (efekty specjalne zrobione miotłą:-))







Galeria nr 3




Sporo tego:) Na razie mam dosyć Hurricane'ów, ale w przyszłości dołączy do nich ten z Modelika. Teraz muszę dokończyć Typhoona, a na warsztacie pojawi się Fury. Czekam tylko na listonosza:) Nie wykluczam relacji z budowy Fury'ego.
Chciałbym jeszcze raz podziękować Łukaszowi za model, dzięki:)
Jest to bez wątpienia najlepiej sklejona przeze mnie kupa papierków jak do tej pory:)
Tyle z mojej strony, teraz kolej na Was, pozdrawiam:) Teraz przed telewizor;]

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
12-06-08 19:22  Odp: [G] Hurricane po raz trzeci czyli MK.IID z Orlika
Krzysiek D. 

 

Maniak :D

 
12-06-08 20:15  Odp: [G] Hurricane po raz trzeci czyli MK.IID z Orlika
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Stachoo gratuluję Ci sklejonego kolejnego Hurricane'a. Tworzysz ciekawą kolekcję!

--

 
12-06-08 20:15  Odp: [G] Hurricane po raz trzeci czyli MK.IID z Orlika
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Fajna kolekcja Hurasi. Gratulacje kolejnego fajnie sklejonego modelu

--
KMH Sokół Radom

 
12-06-08 20:23  Odp: [G] Hurricane po raz trzeci czyli MK.IID z Orlika
dzejkej (poohate 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Fajny modelik, tylko te kółka jakieś takie kwadratowe :)

--
Głównymi przyczynami wypadków w Polsce nie są szybkość, brawura, alkohol, dziurawe drogi, kiepskie samochody. Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi.

 
12-06-08 20:24  Odp: [G] Hurricane po raz trzeci czyli MK.IID z Orlika
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Jeszcze parę huraganów zostało Ci do sklejenia. Do roboty. ;-)

--


 
12-06-08 22:34  Odp: [G] Hurricane po raz trzeci czyli MK.IID z Orlika
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Bardzo fajna kolekcja! Gratuluję!

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
13-06-08 09:05  Odp: [G] Hurricane po raz trzeci czyli MK.IID z Orlika
kari   

Bardzo, bardzo :-) , uwagę zwracają niekonwencjonalne efekty specjalne wykonane ... miotłą :-) w galerii nr2 ... czy z powodu tej "zadymki" model za bardzo nie ucierpiał? :-)
------------------------------------------------------
Ps. "ogumienie" kół do wymiany (kształt +glanc) :-)

 
13-06-08 09:25  Odp: [G] Hurricane po raz trzeci czyli MK.IID z Orlika
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Zdjęcia na "spalonej słońcem pustyni" są zdecydowanie naj, naj...;-)

--

 
13-06-08 09:27  Odp: [G] Hurricane po raz trzeci czyli MK.IID z Orlika
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Gratuluje fajnej kolekcji.
Jak patrzę na twoje ostatnie dzieło to wydaje mi się, że nadszedł już czas byś przy pewnych detalach zwolnił i bardziej je dopieścił. Mam na myśli koła, łopaty śmigieł, kołpak, lufy działek. Twoje modele będą na tym tylko zyskiwać :-) Do całej reszty nie mam żadnych uwag.

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024